Gestion Des Cv Esl Cv Writers Services For Phd Application Letter Sample Hospitality Industry Janryumon Titles For Essays Free Sample Retail Clothing Business Plan

#MŚ2018: Brazylijczycy pierwszymi finalistami turnieju!

 

W pojedynku brazylijsko-serbskim wyrównana walka między zespołami trwała tylko w początkowych częściach poszczególnych setów. W decydujących momentach jednak lepsi okazywali się Brazylijczycy i to oni, dzięki wygranej trzysetowego spotkania meldują się w finale Mistrzostw Świata. Serbowie natomiast powalczą jutro o brązowy medal.

WIĘCEJ INFORMACJI WKRÓTCE

🇧🇷 BRAZYLIA – 🇷🇸 SERBIA 3:0 (25:22, 25:21, 25:22)

Składy:
Brazylia: Douglas, Lucas Saatkamp, Wallace, Mauricio, Fonteles, Bruno, Thaless (L) oraz Evandro, William, Lucas Loh, Maique (L)
Serbia: Atanasijevic, Kovacevic, Ivovic, Podrascanin, Lisinac, Jovovic, Rosic (L) oraz Krsmanovic, Luburic, Majstorovic (L)

źródło: informacja własna / for. Anna Skowrońska (VOLLEYWORLD / SkowroGraphy)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Anna Maria Węglicka

Anna Maria Węglicka

Pochodzę z Przasnysza, jednak od kilku lat mieszkam w Warszawie, gdzie pracuję i narzekam na niedosyt siatkarskich wydarzeń ;) Pasją do siatkówki zaraził mnie mój Dziadek. W tej dyscyplinie sportu najbardziej interesuje mnie historia reprezentacji Polski, nie wyobrażam sobie też, by po meczu nie zajrzeć w "cyferki", czyli statystyki z rozegranego spotkania. Na co dzień nie potrafiłabym funkcjonować bez przyjaciół, muzyki, dobrej książki czytanej wieczorem i kawy ;) Z VOLLEYWORLDem związana jestem od jego powstania. I chociaż początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, teraz przyznaję, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)