Nurses Thesis Titles Mla Works Cited Page For Essay Final Research Report Format Pdf Alnus Acuminata Descriptive Essay Syarat Mendirikan Pt Atau Cv

Memoriał Wagnera: Michał Kubiak MVP toruńskiego turnieju!

MEMORIAŁ WAGNERA LOGOMemoriał Huberta Jerzego Wagnera, który w tym roku był rozgrywany w mieście Kopernika i piernika – Toruniu, dobiegł końca. Turniej zakończył się triumfem biało – czerwonej armii Antigi. Po zakończeniu pojedynku polsko – francuskiego odbyła się ceremonia wręczenia nagród indywidualnych. W drużynie marzeń tegorocznego Memoriału znalazło się pięciu Polaków, jeden Francuz i jeden Japończyk.

Lista zawodników, którzy zostali wyróżnieni indywidualnie:

MVP turnieju: Michał Kubiak (reprezentacja Polski)
Najlepszy atakujący: Dawid Konarski (reprezentacja Polski)
Najlepszy blokujący: Piotr Nowakowski (reprezentacja Polski)
Najlepszy przyjmujący: Yuki Ishikawa (reprezentacja Japonii)
Najlepszy zagrywający: Mateusz Bieniek (reprezentacja Polski)
Najlepszy rozgrywający: Yoann Jaumel (reprezentacja Francji)
Najlepszy libero: Paweł Zatorski (reprezentacja Polski)

źródło: informacja własna

 

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Ewa Cieślar

Ewa Cieślar

Pochodzę z Ustronia, ale aktualnie mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję. Moją największą pasją jest sport. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. Jestem uzależniona od oglądania sportowych zmagań i kibicowania. Moja miłość do siatkówki trwa już ponad dekadę. Nie mam wątpliwości co do tego, że to właśnie siatkówka jest moją ulubioną dyscypliną sportową. Niestety gram w nią tylko amatorsko. W redakcji VOLLEYWORLD zajmuję się m.in. pisaniem artykułów i rekrutowaniem nowych współpracowników.