Mecz Gwiazd Superligi już wkrótce

flaga-Rosja1Jest w Rosji taki jeden dzień w roku, kiedy siatkówka przestaje być rywalizacją, a staje się przygodą zarówno dla kibiców, jak i dla samych zawodników. Po raz kolejny wynik nie będzie miał większego znaczenia, a to, co będzie się najbardziej liczyć to jak najwięcej atrakcji dla fanów.

 

Mecz Gwiazd to popularny, już od kilku ładnych lat, turniej siatkówki. Formaty takiego meczu były już wielokrotnie zmieniane, jednak jedno się nie zmienia – to, jaką radość z tego czerpią i Ci, którzy gromadzą się na trybunach, jak i Ci, którym przychodzi rywalizować ze sobą na boisku.

Tegoroczna edycja popularnego Matcza Zwiozd, jak w oryginale brzmi nazwa pojedynku, odbędzie się dwa dni przed końcem roku – 29.12.2014. Dzień rozegrania przypada kolejnego dnia tuż po zakończeniu walki w finałowym turnieju Finału Sześciu Pucharu Rosji 2014/2015. Mecz odbędzie się w hali Kosmos w Biełgorodie.

Jak wynika z informacji, które pojawiły się na oficjalnej stronie WFW, format tegorocznego Meczu Gwiazd to słynny już pojedynek pomiędzy rosyjskimi a zagranicznymi gwiazdami.

Co ciekawe, taki format został rozegrany już kilkakrotnie i niemal za każdym razem kończył się on zwycięstwem.. Rosjan. Jak będzie w tym roku? Przekonamy się za nieco ponad miesiąc.

Źródło: volley.ru / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.