Glo Bus Camera Presentation Powerpoint Writing A Letter Of Recommendation Proofread Or Proof-read Bushido Paragraph 117 Lyric American Movie Critics Phillip Lopate Personal Essay Dissertation Topics Sports Management

Marcin Możdżonek: Oczywiście, te wspomnienia wracają

 

Przed nowym sezonem PlusLigi do ostatnich tygodni przygotowań trwał okres transferowy. W większości polskich klubów zaszło wiele zmian kadrowych. Jednym z nowych zawodników Asseco Resovii Rzeszów został Marcin Możdżonek, który przeniósł się z drużyny Cuprum Lubin. Środkowy dobrze odnalazł się w rzeszowskim zespole, ale zapytany o brak powołania na IO, potwierdził, że była to dla niego bardzo krzywdząca decyzja.

Dwa sezony temu Marcin Możdżonek reprezentował barwy tureckiego Halkbanku Ankary, a w zeszłych rozgrywkach był częścią zespołu z Lubina. W sezonie 2016/2017 doświadczony zawodnik postanowił po raz kolejny zmienić klubową koszulkę i tym razem podpisał kontrakt z wicemistrzem Polski, Asseco Resovią Rzeszów. Jak sam przyznał, szybko odnalazł się w nowej drużynie.

"Z wieloma kolegami znam się od dawna z reprezentacji, z gry w innych klubach lub z rywalizacji na arenie międzynarodowej. Tak więc z aklimatyzacją nie ma kłopotu" – powiedział Marcin Możdżonek.

W kadrze ogłoszonej przez szkoleniowca Stephane'a Antigę przed Igrzyskami Olimpijskimi w Rio de Janeiro, zabrakło Marcina Możdżonka. Pomimo tego, że siatkarz razem z reprezentacją brał udział we wszystkich wcześniejszych turniejach w tym także kwalifikacjach do tej ważnej imprezy, to nie znalazł uznania w oczach francuskiego trenera.


"Oczywiście, że te wspomnienia wracają. Takie rzeczy siedzą w głowie, ale to już jest za nami. To już zostało tylko w mojej głowie…" – przyznał środkowy rzeszowskiego klubu.

W poniedziałek zarząd PZPS-u wznowi swoje obrady, których jednym z tematów będzie los selekcjonera biało-czerwonych. Nadal nie wiadomo czy to Stephane Antiga wciąż poprowadzi polskich siatkarzy. Marcin Możdżonek zapytany o tę kwestię, odpowiedział, że jest pewny iż władze podejmą dobrą decyzję.

"Władze związku wychodziły z takich sytuacji zawsze obronną ręką i tym razem będzie tak samo. Za każdym razem, jak podejmowali decyzje dotyczące szkoleniowców, to były one dobre i tym razem też tak będzie" – zakończył polski zawodnik.

 Źródło: sport.pl / opracowanie własne

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Sikora

Agnieszka Sikora

Zakochana w siatkówce - kibicowanie jest dla mnie jak powietrze, nie potrafię bez tego żyć. Początkująca dziennikarka lubująca się we włoskiej kuchni. Studentka pedagogiki zafascynowana podróżami, marząca o zobaczeniu Hiszpanii i Włoch.

Dodaj komentarz