William Tell Opera Summary Essay About Pocket Money Teaches Independence Mla Style On Footnoes Covering Letters Formats

#LottoEuroVolley2017: Podsumowanie zmagań w grupie C (28.08)

 

W ostatniej kolejce zmagań w grupie C swoje pojedynki wygrała zarówno reprezentacja Rosji jak i Bułgarii. Ostatecznie to właśnie zespół Sergieja Szalapnikowa z kompletem zwycięstw uplasował się na pierwszym miejscu w tabeli grupy C.

SŁOWENIA – BUŁGARIA

Pojedynek pomiędzy reprezentacją Słowenii a Bułgarii mimo, iż ostatecznie zakończył się trzysetową wygraną podopiecznych Plamena Konstantinowa, toczył się w rytm wyrównanej walki po obu stronach siatki. Słoweńcy bowiem postawili większy opór swoim rywalom, co potwierdzała zacięta wymiania zagrań już od samego początku spotkania. Pomimo tego zespół Slobodana Kovacia w decydujących momentach dwóch setów stracił konsekwencję w grze, którą błyskawicznie wykorzystała reprezentacja Bułgarii na swoją korzyść. Trzecia i zarazem ostatnia partia tego pojedynku była przysłowiowym postawieniem "kropki nad i" przez ekipę Plamena Konstantinowa, która zdobywając komplet punktów w starciu ze Słowenią ostatecznie uplasowała się na 2. miejscu w tabeli grupy C.

Słowenia – Bułgaria 0:3 (22:25, 26:28, 17:25)

Składy:
Słowenia: Pajenk, Kozamernik, Sket, Gasparini, Vincić, Urnaut, Kovacić (libero) oraz T. Stern, Ropret, Z. Stern
Bułgaria:  Bratojew, R. Penczew, Josifow, N. Penczew, Nikołow, Sokołow, Salparow (libero) oraz Iwanow, Skrimow


ROSJA – HISZPANIA

W drugim pojedynku grupy C również nie zabrakło wielu emocjonujących momentów, zwłaszcza za sprawą reprezentacji Hiszpanii, która za wszelką cenę starała się dotrzymać kroku swojemu wyżej notowanemu rywalowi. Mimo to, bardziej doświadczona ekipa Sbornej nie pozwoliła wydrzeć sobie wygranej, najpierw w pierwszym secie, następnie rozbijając do 13 zupełnie bezradnych hiszpańskich zawodników w drugiej partii, by w ostateczności przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść w samej końcówce kolejnej odsłony. W efekcie podopieczni Siergieja Szalapnikowa zapisując na swoim koncie komplet zwycięstw, wygrali grupę C.

Rosja – Hiszpania 3:0 (25:19, 25:13, 25:23)

Składy:
Rosja: Wlasow, Wolwicz, Grankin, Wołkow, Bierieżko, Michajłow, Martyniuk (libero) oraz Kliuka, Kurkajew, Butko, Żygałow, Gołubiew (libero)
Hiszpania: Trinidad, Noda, Fornes, Gonzalez J., Colito, Fernandez J., Ruiz D. (libero) oraz Almasa, Ruiz F.

źródło: informacja własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...

Dodaj komentarz