How To Put Cma Candidate On Resume 100 Expository Essay Topics About Joseph Mccarthy Red Scare Essays How To Do The Presentation Novels By Jane Austen Summary Chloe Couture Please Help Me With My Homework

LOTOS Trefl Gdańsk w meczu charytatywnym!

PrzechwytywanieCo ciekawe spotkanie, w którym udział wzięli Piotr Gacek, Bartosz Gawryszewski, Wojciech Grzyb i Michał Masny nie polegało na odbijaniu piłki. Wręcz przeciwnie – siatkarze zagrali w piłkę nożną.

Cały mecz zorganizowany został, aby pomóc dzieciom w hospicjum. – Głownie chodzi o to, żeby nic sobie nie zrobić i się dobrze bawić. A zbieramy pieniążki na szczytny cel i to jest najważniejsze. – powiedział środkowy LOTOSU Trefla Gdańsk, Wojciech Grzyb.

Zgodził się z nim Bartosz Gawryszewski: – Najważniejsza jest ta inicjatywa i cały ten projekt, czyli pomoc dzieciom, także żarty żartami, ale jeśli jest tylko szansa, żeby pomóc to zawsze jesteśmy i wspieramy. I dołożymy wszelkich starań żeby pomagać w tego typu wydarzeniach. 

Mecz odbył się na stadionie piłkarskim w Gdańsku, gdzie oprócz siatkarzy pojawiło się parę znanych osób takich jak Kacper Ruciński.

źródło: sport.trefl.com / fot. instagram.com/lotostreflofficial

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Patrycja Skalska

Patrycja Skalska

Jestem zwykłą polską nastolatką po uszy zakochaną w sporcie, a przede wszystkim siatkówce. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Uwielbiam pokazywać kibicom mecze moimi oczami. Moim największym sukcesem jest to, iż prowadzę Oficjalny Fan Page Piotra Nowakowskiego na facebooku :) Moje główne motto życiowe brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych"

Dodaj komentarz