Equity Multiple Choice Questions How To Write An Ict Cv Cover Letter For Entry-level Financial Analyst Position Essay On Soil Pollution For Children How Many References Should A 1500 Word Essay Have

#LigaMistrzów: Poznaliśmy półfinalistów, kędzierzynianie z awansem

Sir Sicoma Monini Perugia zrewanźowała się Leo Shoes Modenie. Podopieczni trenera Vitala Heynena zwyciężyli 3:0, a w złotym secie pozwolili ugrać rywalom tylko 5 punktów. Odwet za porażkę w pierwszym terminie wzięli również siatkarze Cucine Lube Civitanova, którzy po wyrównanej walce pokonali zawodników Grupy Azoty Kędzierzyn-Koźle w trzech partiach. Jednak niezwykle zacięty złoty set sfinalizowany wynikiem 16:14 padł łupem polskiej drużyny. PGE Skra Bełchatów wygrała premierową odsłonę pojedynku z Zenitem Kazań, ale przegrywając w dwóch kolejnych aktach ostatecznie straciła szansę na grę w półfinale Ligi Mistrzów 2020/2021. Spotkanie zakończyło się tie-breakiem na korzyść rosyjskiego zespołu. Natomiast swoją wyższość nad Berlin Recycling Volleys ponownie udowodnił Itas Trentino. W ramach 1/2 finału zmierzą się ze sobą włoskie ekipy, a Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle zagra z Zenitem Kazań.