Teambuilding Presentation Ppt Essays That Worked At University Of Chicago Sierra Nevada Essayists Phd Exercise Science Stitch Fix Stylist Cover Letter How To Write Dates In Japanese Kanji

#LigaMistrzów: Itas Trentino z kompletem zwycięstw w grupie E

Sezon 2020/2021 w Lidze Mistrzów zainaugrowały zmagania w grupie E. Turniej, który rozpoczął się pierwszego dnia grudnia miał miejsce we włoskim Trydencie. Gospodarze tej rywalizacji już na samym początku stoczyli trudne spotkanie z rosyjskim Lokomotiwem Nowosybirsk. Podopieczni Angelo Lorenzettiego przegrywali w tym meczu już 0:2, jednak odrobili straty doprowadzając do tie-breaka i zwyciężyli w nim, zapisując na swoje konto pierwsze punkty. Drugim pojedynkiem tego dnia było starcie ČEZ Karlovarsko z VfB Friedrichshafen. Niemiecka drużyna oddała rywalowi tylko jednego seta i zdobyła tym samym pełną pulę punktów. Środową rywalizację rozpoczęło spotkanie wicemistrza Niemiec z klubem z Nowosybirska. Przed meczem wydawać by się mogło, że pojedynek między tymi zespołami będzie bardziej wyrównany, jednak VfB Friedrichshafen pewnie pokonało mistrzów Rosji w trzech partiach. Natomiast czeska drużyna z polskim przyjmującym, Łukaszem Wiese w składzie zmierzyła się z gospodarzem turnieju. CEZ Karlovarsko wygrało pierwszą odsłonę, jednak Itas Trentino okazało się znacznie lepsze w następnych trzech setach. Podczas ostatniego dnia zmagań w Trydencie, drużyna Angelo Lorenzettiego potwierdziła swoją wysoką dyspozycję, kończąc tę rywalizację z kompletem zwycięstw. Włoski klub pokonał wicemistrza Niemiec w trzech odsłonach. Z kolei pierwszą wygraną zapisał na swoje konto Lokomotiw Nowosybirsk, który okazał się górą po czterech partiach spotkania z czeską drużyną. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami poszczególnych spotkań i aktualną tabelą w grupie E.