Soldiers Home Ernest Hemingway Literary Analysis Shoes Outside The Door Summary Essay Advanced Guestbook 241 How To Write Code For Facebook Page Cover Letter For Commercial Position Not Advertised Essay Over Night

#LigaMistrzów: Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle oraz Itas Trentino zagrają w finale

 

Zarówno Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle, jak i Itas Trentino przegrali swoje mecze rewanżowe. O awansie podopiecznych trenera Nikoli Grbicia do finałowego starcia Ligi Mistrzów 2020/2021 zadecydował złoty set, ponieważ wcześniej ulegli oni zawodnikom Zenitu Kazań po rozgrywanym na przewagi tie-breaku. Bombardierem polsko-rosyjskiego pojedynku był Maksim Michajłow​ (27 punktów: 26 atakiem – 68% skuteczności, 1 zagrywką), a w kędzierzyńskich szeregach po 21 oczek zdobyli Kamil Semeniuk i Łukasz Kaczmarek. Dwie pierwsze partie włoskiego półfinału padły łupem graczy z Perugii, którzy ewidentnie zasygnalizowali chęć pozostania w grze o miejsce w kluczowym etapie tych zmagań. Jednak drużyna prowadzona przez trenera Angelo Lorenzettiego zdołała wyjść z opresji doprowadzając do wyrównania wyniku, a tym samym postawiła "kropkę nad i". Dla Sir Sicoma Monini Perugii najwięcej punktów – 21 wywalczył Wilfredo Leon, natomiast do meczowego dorobku jej przeciwnika 17 oczek dołożył Nimir Abdel-Aziz.

WYNIKI PÓŁFINAŁÓW – 2. TERMIN:
DATA
GODZINA
GOSPODARZE
WYNIK
GOŚCIE
24.03.2021r.
(środa)
18:00 Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle 🇵🇱 2:3
(17:25, 25:16, 25:21, 28:30, 18:20)
ZŁOTY SET: 15:13
Zenit Kazań 🇷🇺
20:30 Sir Sicoma Monini Perugia 🇮🇹 3:2
(25:22, 25:17, 23:25, 17:25, 15:6)
Trentino Itas 🇮🇹

źródło: informacja własna / cev.eu – opracowanie własne
fot. Natalia Miłek (VOLLEYWORLD / Natalia Miłek.PHOTO)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Ewa Cieślar

Ewa Cieślar

Pochodzę z Ustronia, ale aktualnie mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję. Moją największą pasją jest sport. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. Jestem uzależniona od oglądania sportowych zmagań i kibicowania. Moja miłość do siatkówki trwa już ponad dekadę. Nie mam wątpliwości co do tego, że to właśnie siatkówka jest moją ulubioną dyscypliną sportową. Niestety gram w nią tylko amatorsko. W redakcji VOLLEYWORLD zajmuję się m.in. pisaniem artykułów i rekrutowaniem nowych współpracowników.