Tok Essay And Ee Matrix Cast Uses And Abuses Of Mobile Essay In English Saboteur Plot Summary Ha Jin Journal Of Pharmacy Research Paper Allama Iqbal Essay English Subject Of Email For Sending Resume

Legenda rosyjskiej siatkówki zastanawia się nad zakończeniem kariery

flaga-Rosja1Można podejrzewać, że wśród kibiców siatkówki nie ma takiej osoby, która nie słyszała o legendzie rosyjskiej odmiany tej dyscypliny sportowej. I choć zawodnik zszedł ze sceny kadry narodowej niepokonany, nie oznacza to, że mimo swojego wieku zakończył karierę.

Jak informuje portal, który zajmuje się tym, co w trawie piszczy, a właściwie – w Biełgorodie, wielka gwiazda rosyjskiej siatkówki, wielokrotny reprezentant tegoż kraju rozmyśla nad ewentualnym zakończeniem kariery, ale odniósł się także dziś do wiadomości, które pojawiły się w mediach masowego przekazu na początku tego roku.

Rosyjskie media podały do wiadomości słowa 39. letniego Tietiuchina, który podobno rozmyśla już o zakończeniu kariery zawodniczej. Jednak jak przyznał sam zainteresowany tak do końca nie jest.

Takich lub podobnych słów nie powiedziałem. Ostatni raz z dziennikarzami rozmawiałem pod koniec minionego roku, w trakcie trwania krajowego pucharu. Z pewnością nowość została wynaleziona właśnie wtedy i moje słowa zostały źle zinterpretowane. Jednak ja nie mam żadnych pretensji, nie jestem też zły – wyjaśnił przyjmujący Lokomotywu – Biełogorie Biełgorod.

Sam siatkarz nie ukrywa jednak, że każdy sezon traktuje jako swój ostatni i tak naprawdę nie jest w stanie powiedzieć, kiedy po raz ostatni pojawi się na boisku.

Dla mnie teraz każdy sezon jest ostatni i jakiekolwiek decyzje podejmować będę po jego zakończeniu. A jeśli chodzi o reprezentację, to nawet nie robiłem jakichkolwiek aluzji, które mogłyby świadczyć o tym, że myślę nad zmianą decyzji dotyczącej moich występów w kadrze narodowej – zakończył zawodnik pochodzący z Uzbekistanu.

Przypomnijmy, że Sergiej Tietiuchin po raz ostatni w Sbornej wystąpił trzy lata temu, podczas letnich Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Po tym jak Rosjanie stanęli na najwyższym stopniu podium, zawodnik podjął decyzję o odejściu z kadry.

Źródło: inf. własna / belpressa.ru

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.