Rules For Citing Apa Format Book Reports On Innumeracy Book Affirmative Action 5 Research Paper Outline Book Review A Beautiful Question

Konferencja prasowa po meczu Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

konfa

Mistrzowie Polski ulegli na własnym terenie przyjezdnym z Kędzierzyna. Mimo to mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Zobaczcie, co po spotkaniu powiedzieli kapitanowie i trenerzy drużyn. 

Dominik Witczak (kapitan ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): Jesteśmy bardzo zadowoleni, bo wiemy jak trudnym terenem jest Rzeszów. Nie raz tutaj, nawet po podobnych występach, nie udało nam się zdobyć punktu. Dzisiaj zdobyliśmy trzy po bardzo ciężkim meczu. Było dużo obron, dużo walki o piłkę. Tak jak Rzeszów wykorzystał końcówkę pierwszego seta, tak my pozostałe partie. Cieszymy się, że wygraliśmy z bardzo dobrą drużyną.

Olieg Achrem (kapitan Asseco Resovii Rzeszów): Gratulacje dla ZAKSY, to był bardzo dobry mecz w ich wykonaniu. Mieliśmy dziś problemy w przyjęciu i nie mieliśmy groźnej zagrywki. Decydowały końcówki setów. Szkoda, że przegraliśmy na własnym terenie, przed własną publicznością. Taki jest sport, musimy trenować dalej i poprawiać każdy element, by grać lepiej.

Ferdinado de Giorgi (trener ZAKSY Kędzierzyn-Koźle): Przede wszystkim jestem bardzo szczęśliwy, że wygraliśmy na bardzo ciężkim terenie. Nie ukrywam, że przed meczem byłem bardzo ciekawy jak nasza drużyna zaprezentuje się na tle najlepszej drużyny w Polsce. Był to bardzo trudny mecz. Pierwsze dwa sety, powiedzmy, że podzieliliśmy między sobą ale w kolejnych decydowały już detale i pojedyncze piłki. My okazaliśmy się trochę lepsi i mieliśmy więcej szczęścia. Cieszę się, że moja drużyna walczyła w każdym momencie tego meczu, taką chciałem ją zobaczyć i to nam przyniosło dobry rezultat.

Andrzej Kowal (trener Asseco Resovii Rzeszów): Gratuluję drużynie z Kędzierzyna naprawdę dobrego spotkania. Myślę, że pomimo porażki nie mamy się czego wstydzić. W końcówkach setów brakło nam cierpliwości w grze i wypracowaną przewagę, mówię tu o trzecim i czwartym secie, traciliśmy po własnych błędach, szczególnie w serwisie, a to były moim zdaniem kluczowe momenty. Sama gra w naszym wykonaniu na pewno nie była zła. Zespół z Kędzierzyna grał jednak równiej, nie miał przestojów. Musimy pracować cały czas nad każdym elementem. Mamy teraz trzy kolejne mecze w Rzeszowie  i będziemy mieć trochę więcej czasu by potrenować.

źródło i fot.: assecoresovia.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Patrycja Skalska

Patrycja Skalska

Jestem zwykłą polską nastolatką po uszy zakochaną w sporcie, a przede wszystkim siatkówce. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Uwielbiam pokazywać kibicom mecze moimi oczami. Moim największym sukcesem jest to, iż prowadzę Oficjalny Fan Page Piotra Nowakowskiego na facebooku :) Moje główne motto życiowe brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych"

Dodaj komentarz