In Case Study Research Design And Methods Thema Thesis Adr Systems Essays Pdf Follow Up Call After Resume

Konferencja prasowa po meczu Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko-Biała

konfDzisiejszy mecz pomiędzy Mistrzem Polski, a drużyną z Bielska-Białej zakończył się dość szybko. Gospodarze w trzech setach pokonali przyjezdnych. Wygrywając partie po kolei do 21, – 17 i – 18. Zobaczcie, co na konferencji prasowej powiedzieli trenerzy i kapitanowie drużyn. 

Marcin Wika (kapitan BBTS-u Bielsko-Biała): Przede wszystkim na początku chciałbym pogratulować zwycięstwa drużynie z Rzeszowa. Widać było dominację gospodarzy w każdym elemencie. Na pewno duże problemy mieliśmy w przyjęciu, gdzie później graliśmy na wysokiej piłce. Ciężko się gra taki mecz.

Krzysztof Stelmach (trener BBTS-u Bielsko-Biała): Siła ataku Resovii nie pozwoliła nam grać na naszym poziomie. Uważam, że potrafimy grać na wyższym poziomie i możemy pokazać lepszą siatkówkę. Marcin wspominał o przyjęciu i zgodzę się, że przez nasze przyjęcie nie graliśmy dobrze w ataku. Musieliśmy lepiej przyjmować, a zagrywka drużyny z Rzeszowa nie pozwoliła nam na to.

Olieg Achrem (kapitan Asseco Resovii Rzeszów): Fajny mecz w naszym wykonaniu. Podjęliśmy ryzyko na zagrywce, którą odrzuciliśmy rywali od siatki, przez co grali właśnie wysoką piłkę. Cieszymy się z trzech punktów i przygotowujemy się do następnego meczu ze Skrą.

Andrzej Kowal (trener Asseco Resovii Rzeszów): Tak naprawdę, to serwis był dzisiaj kluczowym elementem, którym zarówno zespół z Bielska jak i my wypracowaliśmy sobie przewagę. Nasz potencjał w ataku jest dużo większy i nawet przy słabym przyjęciu potrafiliśmy swoje braki zniwelować mocnym atakiem, szczególnie na wyższych piłkach. Nasz poziom na pewno nie jest jeszcze wysoki, ale najważniejsze są punkty. Mecze, które teraz rozgrywamy powinniśmy normalnie grać przed sezonem jako gry kontrolne. My tak naprawdę cały czas uczymy się siebie, bo zmiany w składzie są duże i potrzebujemy gry. Najbardziej cieszymy się, że nie gubimy w lidze punktów, bo wiadomo jaki jest w tym roku system.

źródło: assecoresovia.pl 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Patrycja Skalska

Patrycja Skalska

Jestem zwykłą polską nastolatką po uszy zakochaną w sporcie, a przede wszystkim siatkówce. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Uwielbiam pokazywać kibicom mecze moimi oczami. Moim największym sukcesem jest to, iż prowadzę Oficjalny Fan Page Piotra Nowakowskiego na facebooku :) Moje główne motto życiowe brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych"

Dodaj komentarz