How To Start A Funny Graduation Speech Creative Writing In Middle School Science Classrooms The Season That Brings Out Best In Me Essay About Myself Volumetric Analysis Of Vinegar Lab Report Essays That Harvard Accepted Bcs Bowl Summary

#KaruzelaTransferowa: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa (AKTUALIZACJA)

 

Poprzedni sezon był dla stołecznego klubu ogromnym wyzwaniem. Problemy finansowe, walka o utrzymanie składu zespołu, pozyskanie nowego sponsora i ostatecznie zmiana nazwy drużyny nie wpłynęły jednak niekorzystnie na grę zawodników. Ostatecznie warszawska ekipa zakończyła na drugim miejscu. Rozpoczęło się budowanie składu na nadchodzący sezon. Z klubem pożegnli się dwaj przyjmujący – Kevin Tillie i Jan Kopyść, rozgrywający Antoine Brizard i środkowy Patryk Niemiec. Stanowisko szkoleniowca niezmiennie piastował będzie Andrea Anastasi. Pozyskano pięciu nowych zawodników. Są nimi hiszpański rozgrywający Ángel Trinidad de Haro, dotychczasowi siatkarze MKS-u Będzin: atakujący Michał Superlak i Jakub Ziobrowski oraz przyjmujący Jan Fornal i Artur Szalpuk, który zamknął skład stołecznej drużyny. Początkowo klub poinformował o odejściu atakującego, Jana Króla. Jednak w związku z kontuzją Jakuba Ziobrowskiego, Król również pozostanie w zespole na nadchodzące rozgrywki.

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa w sezonie 2020/2021:
 
ZOSTALI
PRZYSZLI
ODESZLI
SZTAB SZKOLENIOWY
I TRENER: Andrea Anastasi 🇮🇹
 
 
PRZYJMUJĄCY
Igor Grobelny 🇧🇪 🇵🇱
 
Bartosz Kwolek 🇵🇱
Jan Fornal 🇵🇱
(MKS Będzin)
 
Artur Szalpuk 🇵🇱
(PGE Skra Bełchatów)
Kevin Tillie 🇫🇷
(Top Volley Cisterna, Włochy)
 
Jan Kopyść 🇵🇱
(Exact Systems Norwid Częstochowa)
ROZGRYWAJĄCY
Michał Kozłowski 🇵🇱
Ángel Trinidad de Haro 🇪🇸
(Tours VB, Francja)
Antoine Brizard 🇫🇷
(Zenit Sankt Petersburg, Rosja)
ATAKUJĄCY
Jan Król 🇵🇱
Michał Superlak 🇵🇱
(MKS Będzin)
 
Jakub Ziobrowski 🇵🇱
(Cuprum Lubin)
Artur Udrys 🇧🇾
(szuka klubu)
ŚRODKOWI
Jakub Kowalczyk 🇵🇱
 
Andrzej Wrona 🇵🇱
 
Piotr Nowakowski 🇵🇱
 
Patryk Niemiec 🇵🇱
(Aluron Virtu CMC Zawiercie)
LIBERO
Damian Wojtaszek 🇵🇱
 
Dominik Jaglarski 🇵🇱
(BBTS Bielsko-Biała)

źródło: informacje prasowe / vervawarszawa.pl – opracowanie własne
​fot. Daria Jańczyk (VOLLEYWORLD / Daria Jańczyk Photography)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Anna Maria Węglicka

Anna Maria Węglicka

Pochodzę z Przasnysza, jednak od kilku lat mieszkam w Warszawie, gdzie pracuję i narzekam na niedosyt siatkarskich wydarzeń ;) Pasją do siatkówki zaraził mnie mój Dziadek. W tej dyscyplinie sportu najbardziej interesuje mnie historia reprezentacji Polski, nie wyobrażam sobie też, by po meczu nie zajrzeć w "cyferki", czyli statystyki z rozegranego spotkania. Na co dzień nie potrafiłabym funkcjonować bez przyjaciół, muzyki, dobrej książki czytanej wieczorem i kawy ;) Z VOLLEYWORLDem związana jestem od jego powstania. I chociaż początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, teraz przyznaję, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)