How To Write A Cover Letter For A Tenure Track Position Venky Masala Movie Review Estructura Curriculum Vitae Simple Word Luki W Cv

#KaruzelaTransferowa: Trefl Gdańsk (AKTUALIZACJA)

 

Drużyna gdańskich lwów pod wodzą trenera Michała Winiarskiego zajęła 5. miejsce w klasyfikacji generalnej PlusLigi 2019/2020. W przyszłym sezonie posiadający ważną umowę Winiarski nadal będzie pierwszym szkoleniowcem Trefla Gdańsk. Na zmianę klubu zdecydowało się czterech zawodników, ale w żółto-czarnych barwach nie zobaczymy również kończącego karierę Wojciecha Grzyba. Wypożyczony z VERVY Warszawa ORLEN Paliwa Mateusz Janikowski zgodnie z zapisem w kontrakcie jeszcze przez rok będzie dbał o jakość gdańskiego przyjęcia. Ważną umowę ma także Karol Urbanowicz. Duet rozgrywających: Marcin Janusz i Łukasz Kozub, duet libero: Maciej Olenderek i Fabian Majcherski, środkowI: Pablo Crer i Bartłomiej Mordyl oraz atakujący Kewin Sasak postanowili przedłużyć swoje kontrakty. Po dwóch latach decyzję o powrocie do Gdańska podjął Mateusz Mika. Ponadto oficjalnie potwierdzona została informacja dotycząca transferu drugiego Mistrza Świata 2014 – Mariusza Wlazłego, który w PGE Skrze Bełchatów występował od sezonu 2003/2004. Do plusligowego zespołu włączony będzie dotychczas reprezentujący Trefl Gdańsk w rozgrywkach młodzieżowych i II lidze Seweryn Lipiński. Na przeniesienie się z Lubina do stolicy województwa pomorskiego zdecydował się Bartłomiej Lipiński. Skład gdańskich lwów na sezon 2020/2021 zamknął Moritz Reichert.

Trefl Gdańsk w sezonie 2020/2021:
  ZOSTALI PRZYSZLI ODESZLI
SZTAB SZKOLENIOWY
I TRENER: Michał Winiarski 🇵🇱
 
 
PRZYJMUJĄCY
Mateusz Janikowski 🇵🇱
Mateusz Mika 🇵🇱
(Indykpol AZS Olsztyn)
 
Bartłomiej Lipiński 🇵🇱
(Cuprum Lubin)
 
Moritz Reichert 🇩🇪
(Berlin Recycling Volleys, Niemcy)
Ruben Schott 🇩🇪
(Indykpol AZS Olsztyn)
 
Paweł Halaba 🇵🇱
(Aluron Virtu CMC Zawiercie)
 
Szymon Jakubiszak 🇵🇱
(Cuprum Lubin)
ROZGRYWAJĄCY
Marcin Janusz 🇵🇱
 
Łukasz Kozub 🇵🇱
 
 
ATAKUJĄCY
Kewin Sasak 🇵🇱
Mariusz Wlazły 🇵🇱
(PGE Skra Bełchatów)
Bartosz Filipiak 🇵🇱
(PGE Skra Bełchatów)
ŚRODKOWI
Karol Urbanowicz 🇵🇱
 
Pablo Crer 🇦🇷
 
Bartomiej Mordyl 🇵🇱
Seweryn Lipiński 🇵🇱
(Trefl Gdański, juniorzy i II liga)
Wojciech Grzyb 🇵🇱
(zakończenie kariery)
LIBERO
Fabian Majcherski 🇵🇱
 
Maciej Olenderek 🇵🇱
   

źródło: informacje prasowe / treflgdansk.pl – opracowanie własne
​fot. Natalia Miłek (VOLLEYWORLD / Natalia Miłek.PHOTO)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Ewa Cieślar

Ewa Cieślar

Pochodzę z Ustronia, ale aktualnie mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję. Moją największą pasją jest sport. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. Jestem uzależniona od oglądania sportowych zmagań i kibicowania. Moja miłość do siatkówki trwa już ponad dekadę. Nie mam wątpliwości co do tego, że to właśnie siatkówka jest moją ulubioną dyscypliną sportową. Niestety gram w nią tylko amatorsko. W redakcji VOLLEYWORLD zajmuję się m.in. pisaniem artykułów i rekrutowaniem nowych współpracowników.