College Business Homework Help App Intergalactic Movie Review A History Of The English Language Summary Wilfred Richmond An Essay On Personality Free Online Bibliography Apa Format Converter

#KaruzelaTransferowa: Stal Nysa S.A. (AKTUALIZACJA)

 

Po kapitalnym, choć przedwcześnie zakończonym sezonie ekipa z Nysy uplasowała się na pierwszym miejscu i uzyskała prawo do ubiegania się o udział w PlusLidze. Po pomyślnie zakończonym audycie 9 czerwca oficjalnie poinformowano o dołączeniu Stali Nysa do najwyższej klasy rozgrywkowej. W międzyczasie zespół zaczął ruchy transferowe na nadchodzący sezon. Zarówno sztab szkoleniowy, jak i trzon zespołu został zachowany. Pożegnano pięciu zawodników, m.in. Bartosza Krzyśka, który pomyślnie przeszedł draft w Korei Południowej i będzie występował w lidze azjatyckiej. Pozyskano natomiast m.in. trzech siatkarzy Asseco Resovii Rzeszów – Bartłomieja Lemańskiego, Zbigniewa Bartmana, który ponownie występował będzie w roli przyjmującego, a także Marcina Komendę, któremu za porozumieniem stron udało się rozwiązać ważny kontrakt z podkarpackim klubem. Gdy skład nyskiej ekipy był już dawno zamknięty, niespodziewanie ogłoszono pozyskanie Michała Filipa, z którym jeszcze przed startem rozgrywek kontrakt rozwiązał południowokoreański Ansan OK Savings. Atakujący ostatecznie zamyka skład plusligowego beniaminka na nadchodzący sezon.

Stal Nysa S.A. w sezonie 2020/2021:
 
ZOSTALI
PRZYSZLI
ODESZLI
SZTAB SZKOLENIOWY
I TRENER: Krzysztof Stelmach 🇵🇱
 
II TRENER: Wojciech Janas 🇵🇱
 
STATYSTYK: Michał Róg 🇵🇱
 
 
PRZYJMUJĄCY
Kamil Długosz 🇵🇱
 
Łukasz Łapszyński 🇵🇱
 
Bartosz Bućko 🇵🇱
Zbigniew Bartman 🇵🇱
(Asseco Resovia Rzeszów)
Damian Dobosz 🇵🇱
(szuka klubu)
ROZGRYWAJĄCY
Patryk Szczurek 🇵🇱
Marcin Komenda 🇵🇱
(Asseco Resovia Rzeszów)
Sebastian Matula 🇵🇱
(szuka klubu)
ATAKUJĄCY
Łukasz Kaczorowski 🇵🇱
Wassim Ben Tara 🇹🇳
(GFC Ajaccio VB, Francja)
 
Michał Filip 🇵🇱
(BKS VISŁA Bydgoszcz)
Bartosz Krzysiek 🇵🇱
(Daejeon Samsung Bluefangs,
Korea Południowa)
ŚRODKOWI
Maciej Zajder 🇵🇱
 
Mariusz Schamlewski 🇵🇱
 
Moustapha M'Baye 🇵🇱
Bartłomiej Lemański 🇵🇱
(Asseco Resovia Rzeszów)
Jarosław Mucha 🇵🇱
(szuka klubu)
LIBERO
Kamil Dembiec 🇵🇱
Michał Ruciak 🇵🇱
(Cerrad Enea Czarni Radom)
Mateusz Czunkiewicz 🇵🇱
(szuka klubu)

źródło: informacje prasowe / stalnysa.pl – opracowanie własne
​fot. Daria Jańczyk (VOLLEYWORLD / Daria Jańczyk Photography)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Anna Maria Węglicka

Anna Maria Węglicka

Pochodzę z Przasnysza, jednak od kilku lat mieszkam w Warszawie, gdzie pracuję i narzekam na niedosyt siatkarskich wydarzeń ;) Pasją do siatkówki zaraził mnie mój Dziadek. W tej dyscyplinie sportu najbardziej interesuje mnie historia reprezentacji Polski, nie wyobrażam sobie też, by po meczu nie zajrzeć w "cyferki", czyli statystyki z rozegranego spotkania. Na co dzień nie potrafiłabym funkcjonować bez przyjaciół, muzyki, dobrej książki czytanej wieczorem i kawy ;) Z VOLLEYWORLDem związana jestem od jego powstania. I chociaż początkowo byłam dość sceptycznie nastawiona do tego pomysłu, teraz przyznaję, że była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu :)