102 Evaluate Homework And Practice Algebra 2 Answers Urban Problems Related To Energy-case Studyladder Cv Ornegi Indir K?sa Professional School Personal Essay Advice

Kacper Piechocki: “Tylko tak możemy osiągnąć nasz cel, jakim jest gra w finale.”

Kacper PiechockiWe wczorajszym spotkaniu PGE Skra Bełchatów pokonała Cerrad Czarnych Radom 3:0. Co po spotkaniu powiedział libero bełchatowskiej drużyny, Kacper Piechocki?

Kacper Piechocki:

“Cieszy wygrana za trzy punkty, ale i nasza dobra gra, którą pokazaliśmy w tym spotkaniu. Na pewno jest ciężko, mając świadomość, że każdy stracony set może oddalić nas od gry w finale,  ale trener cały czas nam powtarza, że nie możemy o tym myśleć, tylko wyłącznie musimy skupić się na własnej grze, punkt po punkcie. Tylko tak możemy osiągnąć nasz cel, jakim jest gra w finale.”

Jak libero ocenia nowego trenera?

“Blain to bardzo dobry szkoleniowiec. Mam nadzieję, że razem wykonamy dobrą pracę, która zaowocuje złotym medalem. Natomiast zespół z Radomia gra bardzo dobrą siatkówkę. Jest wysoko w tabeli i odejście Lozano na pewno będzie dla nich dużą stratą. Myślę jednak, że zastępujący go Robert Prygiel też sobie poradzi. liga jest tak wyrównana, że teraz wszystko może się wydarzyć. Jednak skupiamy się na własnej grze, wszystko jest w naszych rękach.  U nas przegraliśmy, ale mamy nadzieję, że w Olsztynie odniesiemy zwycięstwo bez straty seta.” 

źródło: skra.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.

Dodaj komentarz