How To Complete Homework In The Sims 4 Do My Homework Que Es Won't Gwalior Fort Essay As Media Studies Coursework Blog Ideas For A Multigenre Research Paper Japan Style Cover Letter And Cv

Jakub Bednaruk podpisał nową umowę z warszawskim klubem!

azs pwPierwszym trenerem AZS Politechniki Warszawskiej przez najbliższe dwa lata wciąż będzie Jakub Bednaruk, który pełni tą funkcję od 2012 roku.  Jak podaje oficjalna strona stołecznej drużyny, charyzmatyczny szkoleniowiec podpisał właśnie nową umowę, która będzie obowiązywała do 2017 roku.  “Będziecie męczyć się ze mną jeszcze co najmniej dwa sezony.” – śmiał się Jakub Bednaruk podczas podpisywania kontraktu. 

Trener Jakub Bednaruk kilka godzin temu opublikował na Twitterze posta o następującej treści:

TT JB

Natomiast o godzinie 17.00 na oficjalnej stronie AZS Politechniki Warszawskiej pojawiła się informacja dotycząca podpisania nowej, dwuletniej umowy przez 38-letniego szkoleniowca.

“Będziecie męczyć się ze mną jeszcze co najmniej dwa sezony. Cieszę się, że zarząd klubu darzy mnie zaufaniem, dzięki czemu będę mógł dalej pracować w Warszawie. Nie mogę obiecać zwycięstw, zapewniam jednak, że zespół wciąż będzie zapewniał kibicom wiele emocji. Już dziś zapraszam na nasze mecze.” – powiedział Jakub Bednaruk tuż po parafowaniu kontraktu.

JakubBednaruk

Dotychczas inżynierowie pod wodzą trenera Jakuba Bednaruka dwukrotnie zajęli szóste miejsce w PlusLidze (w sezonach 2012/2013 i 2013/2014).

“Trener Bednaruk wykonał w Warszawie kawał dobrej roboty. Bardzo podobają mi się wyniki jego pracy. Stawiamy na młodzież, a zajęcie wysokiego miejsca w lidze z niedoświadczonymi zawodnikami w składzie jest naprawdę trudne. Jakub Bednaruk tego dokonał, i to nie raz. Liczę, że kolejne dwa lata będą równie owocne.” – powiedziała prezes warszawskiego klubu, Jolanta Dolecka.

źródło: inf. własna / azspw.com / twitter.com/jakubbednaruk

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Ewa Cieślar

Ewa Cieślar

Pochodzę z Ustronia, ale aktualnie mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję. Moją największą pasją jest sport. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. Jestem uzależniona od oglądania sportowych zmagań i kibicowania. Moja miłość do siatkówki trwa już ponad dekadę. Nie mam wątpliwości co do tego, że to właśnie siatkówka jest moją ulubioną dyscypliną sportową. Niestety gram w nią tylko amatorsko. W redakcji VOLLEYWORLD zajmuję się m.in. pisaniem artykułów i rekrutowaniem nowych współpracowników.