Law School Personal Statement Samples Examples Camry 89 Cv Joint Rwanda Conflict Analysis Essay English Reflective Essay Ideas For Fahrenheit In Apa Style A Separate Title Page Is Required For Research Papers And Essays Cheap Critical Analysis Essay Editor Website For Phd

Grzegorz Łomacz: “Z Rosją będziemy walczyć o zwycięstwo”

łomRozgrywający reprezentacji Polski rozegrał świetne spotkanie z Argentyną. Zobaczcie, co powiedział po tym spotkaniu.

Cały mecz przebiegał po myśli naszych sportowców. Emocje zaczęły się w trzecim secie spotkania. “- Cieszymy się, że ta nerwowa końcówka jest na naszą korzyść. To zawsze buduje.” – powiedział Grzegorz Łomacz.

Mimo przewagi Polaków rozgrywający przyznaje, że to nie było tak łatwe spotkanie jakby mogło się wydawać. – “Dzisiaj to my przycisnęliśmy, podyktowaliśmy warunki na boisku i z tego naprawdę bardzo się cieszymy, ale Argentyna to bardzo dobry zespół.” – przyznał.

Patrząc w statystyki to nasi rywale mieli lepszy procent pozytywnego przyjęcia. Grzegorz Łomacz był lekko zdziwiony tym faktem, twierdząc, że na boisku wyglądało to trochę inaczej. Powiedział, że jego koledzy ułatwiali mu pracę jak mogli.

Ważne jest też to, że nasz zespół posiada szeroki skład. Zmiennicy często wchodząc na boisko dodają świeżości i nowej energii na boisku. Tak było też i wczoraj, gdy na parkiecie pojawił się Rafał Buszek. –” Od tego są wszyscy w tym zespole tak się wspieramy, oby tak do końca.” – skomentował Łomacz.

Każdy kolejny mecz zbliża nas do strefy medalowej. Rozgrywający przyznaje, że gra biało-czerwonych będzie wyglądała jeszcze lepiej. – ” Zwycięstwa nas napędzają, budują nasze morale. Mam nadzieję, że będziemy się jeszcze bardziej rozkręcać i w każdym kolejnym spotkaniu będziemy grali jeszcze lepiej.”

Naszym następnym rywalem będzie broniąca tytułu Rosja. Przeciwnik bardzo silny i na pewno w tym spotkaniu trzeba będzie dać z siebie 110%. Grzegorz Łomacz zapowiedział, że Polska drużyna wejdzie na boisko z podniesioną głową. ” Będziemy walczyć jak z każdym – o zwycięstwo.” – zakończył gracz.

źródło: tvp.sport.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Patrycja Skalska

Patrycja Skalska

Jestem zwykłą polską nastolatką po uszy zakochaną w sporcie, a przede wszystkim siatkówce. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Uwielbiam pokazywać kibicom mecze moimi oczami. Moim największym sukcesem jest to, iż prowadzę Oficjalny Fan Page Piotra Nowakowskiego na facebooku :) Moje główne motto życiowe brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych"

Dodaj komentarz