What Is American History Essays Perception Checking Interpersonal Communication Essay How To Start A Research Argumentative Paper Define Paragraph Helper Word Essay Format For College Scholarships

Częstochowsko-bełchatowski pojedynek w szczytnym celu

kępnoSiatkarze to ludzie o wielkim sercu. Są to zawodnicy, którzy na boisku pokazują się z jak najlepszej strony, ale często znajdują też czas, aby pomóc tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Dlatego tak często możemy czytać o akcjach, w których sami biorą udział lub które organizują. A tego nie brakuje, zwłaszcza, że jutro będzie do tego jedna z wielu okazji.

W Kępnie zostanie zorganizowany mecz charytatywny pomiędzy AZS Częstochową oraz PGE Skrą Bełchatów. Jego celem jest zebranie środków dla podopiecznych Stowarzyszenia Uśmiech, która na co dzień zajmuje się pomocą dla osób niepełnosprawnych, ale także szerzy działalność oświatową, kulturalną, sportową, rekreacyjną, opiekuńczą i charytatywną na rzecz dzieci i młodzieży.

Jednak to nie jedyna atrakcja dla osób, które zdecydują się po prostu kupić bilet i przyjść na spotkanie pomiędzy zespołami z PlusLigi. W trakcie pojedynku zostanie zlicytowana replika złotego medalu zdobytego przez Polaków podczas ubiegłorocznych Mistrzostw Świata, a także koszulki i piłki z autografami zawodników.

Koszt biletu na mecz to 40 zł. Spotkanie odbędzie się jutro o godzinie 17:00 w hali Sportowo – Widowiskowej w Kępnie.

Źródło: plusliga.pl / usmiech.kepno.net

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz