Apa Style Names Of Test Answers Good And Bad Cv Kent Hazard Communication Safety Presentation Biology Paper Writing Service Bush Vs Kerry Essay Nys Bar Exam Essays

Czas na rozgrzewkę w Spale!

REPREZENTACJA POLSKI Od poniedziałku reprezentanci Polski przebywają na zgrupowaniu w Spale, którego celem jest ich odpowiednie przygotowanie się do turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk w Rio. Wiemy która z reprezentacji będzie rywalem Polaków w spotkaniu towarzyskim.

 

 

 

Dziś polscy siatkarze rozpoczną przerwę świąteczną a już 26 grudnia znów powrócą do Spały, aby szlifować formę przed zbliżającym się turniejem kwalifikacyjnym w Berlinie. W trwającym od 5 do 10 stycznia turnieju, grupowymi rywalami Polaków będą Serbia, Niemcy oraz Belgia. Zanim jednak nasi siatkarze opuszczą ośrodek przygotowawczy czeka ich swego rodzaju kontrola. 29 stycznia podopieczni Stephana Antigi rozegrają mecz towarzyski przeciwko Kanadyjczykom. Czternasta drużyna tegorocznej edycji Ligi Światowej sprawdzi dyspozycję panujących mistrzów świata na 3 dni przed wylotem do Berlina.

Oprócz Polaków i ich grupowych przeciwników, w turnieju kwalifikacyjnym wezmą udział także Bułgaria, Francja, Finlandia i Rosja. Bezpośredni awans na igrzyska olimpijskie uzyska triumfator turnieju, dwie pozostałe drużyny z podium będą miały możliwość powalczyć o wyjazd do Rio w majowym turnieju interkontynentalnym.

 

 

Źródło: pzps.pl/opracowanie własne

 

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Karolina Siemińska

Karolina Siemińska

Studiuję dietetykę w Bydgoszczy i moim celem jest połączenie zawodu z pasją - czyli ze sportem, do którego miłością zaraził mnie tata. Przez wiele lat uprawiałam kilka dyscyplin z siatkówką włącznie, jednak obecnie wolę śledzić poczynania innych ;)

Dodaj komentarz