Essay Contest Samples Cv For Middle East Jobs Sites Electromagnetic Bomb Presentation Pdf Research Paper Topic Summary Example Free Sample Of Classification Essays For College

Czas na pierwsze sparingi BBTS-u Bielsko-Biała

bielsko bialaSiatkarze z Bielska-Białej już dzisiaj o godz. 18.00 rozegrają swój pierwszy mecz kontrolny przed rozpoczęciem sezonu 2014/2015. Podopieczni trenera Piotra Gruszki zmierzą się z UMKS Kęczanin Kęty w ramach Turnieju o Puchar Burmistrza Gminy Kęty. 

Ekipa z Podbeskidzia w ramach Turnieju o Puchar Burmistrza Gminy Kęty dzisiaj zagra z UMKS Kęczanin Kęty, a jutro z Effectorem Kielce. Udział w tych zawodach będzie sprawdzianem nie tylko dla zawodników, ale również dla Piotra Gruszki, który zadebiutuje w roli trenera.

Atakujący BBTS-u Bielsko-Biała, Jose Luis Gonzalez i Bartosz Bućkoprzebywają obecnie na zgrupowaniach reprezentacji. W turnieju nie weźmie udział także Michał Błoński. W związku z zaistniałą sytuacją szeregi plusligowej drużyny zasili dwaj siatkarze BBTS-u ATH Bielsko-Biała – Dominik Miarka i Michał Pacławski.

Plan sparingowy BBTS-u Bielsko-Biała:

27-28.08 Turniej o Puchar Burmistrza Gminy Kęty

04.-05.09 Turniej w Ostrawie

10.09 Sparing z AZS Nysa w Bielsku-Białej

17-18.09 Międzynarodowy Turniej Siatkarski Beskidy 2014

19.09 Sparing z jednym z plusligowych zespołów

26-28.09 Memoriał Zdzisława Ambroziaka w Warszawie 

źródło: bbtsbielsko.pl / opracowanie własne

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Ewa Cieślar

Ewa Cieślar

Pochodzę z Ustronia, ale aktualnie mieszkam w Krakowie, gdzie studiuję. Moją największą pasją jest sport. Staram się prowadzić aktywny tryb życia. Jestem uzależniona od oglądania sportowych zmagań i kibicowania. Moja miłość do siatkówki trwa już ponad dekadę. Nie mam wątpliwości co do tego, że to właśnie siatkówka jest moją ulubioną dyscypliną sportową. Niestety gram w nią tylko amatorsko. W redakcji VOLLEYWORLD zajmuję się m.in. pisaniem artykułów i rekrutowaniem nowych współpracowników.

Dodaj komentarz