Ugs 302 Visual Essay Mba The Great Gatsby Chapter 1 Study Questions Fca Business Plan 2015 Summary How To Write Concatenate In Vba

Bartosz Kurek: Zagraliśmy słabszy mecz

W meczu o trzecie miejsce, Asseco Resovia Rzeszów przegrała 3:2 z Cucine Lube Civitanova. W rozmowie z dziennikarzem onet.pl, Bartosz Kurek przyznał, że wraz z zespołem zagrali słabsze spotkanie.

Po meczu o brązowy medal atakujący rzeszowskiego zespołu przyznał, że do pewnego momentu wraz z drużyną dyktowali warunki gry na boisku. Jednak w pewnym momencie spotkania ze strony Rzeszowa pojawiło się zbyt dużo błędów.

W piątym secie na boisku grę dyktowało Lube. Andrzej Kowal próbował ratować sytuację wprowadzając na boisko Dominika Witczaka, kiedy Bartosz Kurek nie prezentował się z najlepszej strony. Sam atakujący przyznał, że trener wie najlepiej, kiedy zawodnik powinien zejść z boiska.

Byłem gotowy zagrać całe spotkanie, zostać na boisku do końca i pomóc drużynie. Chociaż w pewnym momencie chyba nie za bardzo im pomagałem – poinformował po spotkaniu Kurek.

źródło: onet.pl
fot. Daria Jańczyk (VOLLEYWORLD / Daria Jańczyk Photography)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Anna Maria Żbik

Anna Maria Żbik

Obecnie studiuję dziennikarstwo i nowe media w Warszawie. Dzięki pracy w redakcji łączę trzy pasje: pisanie, fotografię oraz siatkówkę. Interesuję się również jazdą konną :)

Dodaj komentarz