Bartosz Bednorz: “Nie jesteśmy w stanie przejąć inicjatywy i odwrócić przebiegu spotkania”

bednorzPo meczu z Lotosem Treflem Gdańsk, które zakończyło się wynikiem 1:3 atakujący Indykpolu AZS Olsztyn mówił o przyczynach przegrania spotkania.

W meczu z wicemistrzem Polski Indykpol AZS Olsztyn był w stanie zdobyć tylko jednego seta. Bartosz Bednorz zapytany o to, co według niego zadecydowało o porażce drużyny powiedział:

Myślę, że problem tkwił w naszym przyjęciu. W pierwszym secie przeciwnik postawił wszystko na jedną kartę. Gdańszczanie posyłali dość mocne zagrywki, tym samym odrzucając nas od siatki. Nie mogąc skończyć akcji z wysokiej piłki, straciliśmy sporą przewagę.

Dodatkowo swoją szansę w meczu uzyskał Mikko Oivanena, który w tym spotkaniu zdobył dla swojej drużyny najwięcej punktów.

Mikko dobrze wszedł w spotkanie, kończąc większość ataków. Być może przeciwnik w trakcie meczu zastanawiał się, w jaki sposób powstrzymać tego zawodnika. – mówił Bartosz Bednorz

Teraz w przyszłą środę siatkarze z Olsztyna zmierzą się u siebie z Skrą Bełchatów i będą walczyć o kolejne cenne punkty.

Źródło: sport.pl