Martin Luther King Jr A Life By Marshall Frady Summary Civil Procedure Essay Removal Remand Managing Decision Making And Problem Solving Ppt Professional School Dissertation Chapter Example Example Of A Courier Business Plan Outline

Antiga odkrył karty! Kogo zobaczymy w Spale?

polska

Stephan Antiga ogłosił nazwiska zawodników, którzy na pewno pojawią się w Spale. Już w najbliższy poniedziałek rozpoczną przygotowania do europejskich kwalifikacji na Igrzyska Olimpijskie. Jak brzmią nazwiska docenionych graczy?

21.12 to ważna data dla podopiecznych Stephana Antigi. Właśnie wtedy powołani zawodnicy rozpoczną przygotowania do turnieju w Berlinie. Przez dwa dni będą razem trenować, by potem wigilię oraz pierwszy dzień świąt spędzić z najbliższymi. Ponownie spotkają się 26.12. Kapitan biało-czerwonych dołączy do kolegów w drugim etapie treningów.

Skład reprezentacji Polski na przygotowania w Spale:

Rozgrywający: Fabian Drzyzga, Grzegorz Łomacz

Atakujący: Grzegorz Bociek, Dawid Konarski, Bartosz Kurek

Środkowi: Mateusz Bieniek, Karol Kłos, Marcin Możdżonek, Andrzej Wrona

Przyjmujący: Rafał Buszek, Michał Kubiak, Mateusz Mika, Aleksander Śliwka, Artur Szalpuk, Wojciech Żaliński

Libero: Damian Wojtaszek, Paweł Zatorski

Źródło: pzps.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.

Dodaj komentarz