Consultant Job Application Cover Letter Short Thesis Editor Services Online Best Presentation Ghostwriters Website For Masters Harry Potter And The Philosopher Stone Book Review 1997 Stotan Chapter Summaries How To Write Thank You Message For Condolences

Alekno wprowadza zmiany w rosyjskim zespole

flaga-Rosja1Ostatnie występy Rosjan nie napawały pozytywizmem, stąd władze tamtejsze siatkówki postanowiły o zmianach w zespole. Wszystko zaczęło się od szkoleniowca, który już niejednokrotnie miał okazję współpracować ze Sborną i za każdym razem odnosił spektakularne sukcesy. A teraz selekcjoner podjął decyzję o kolejnej zmianie.

Były szkoleniowiec Rosjan, Andrej Woronkow, mianował Andreja Aszczewa kapitanem drużyny. To czy zawodnik sprawdził w tejże roli należy pozostawić do oceny ekspertom oraz kibicom.

Natomiast Władimir Alekno ma swoją wizję zespołu, a także lidera, który będzie ciągnąć grę zespołu w trudnych momentach. I chyba nikogo nie powinno dziwić, że został nim siatkarz, który odmienił losy finałowego meczu Igrzysk Olimpijskich w Londynie – mowa rzecz jasne o Dmitrze Muserskim. Mierzący 218cm środkowy został kapitanem drużyny.

Źródło: inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.