Sample Resume For Franchise Business Owner Risk Register Presentation Cosmetology Student Cover Letter Sample Oral Presentation English Battle At Pearl Harbor Summary

Wypowiedzi zawodników ZAKSY Kędzierzyn-Koźle

zaksaKibice siatkówki chyba spodziewali się czegoś więcej od meczów finałowych PlusLigi. We wczorajszym meczu ZAKSA Kędzierzyn-Koźle gładko pokonała swoich rywali. Zobaczcie, co powiedzieli po tym spotkaniu zwycięzcy.

Niemal wszyscy byli zgodni w jednym, podobnie jak wszyscy obserwatorzy tak i oni nie spodziewali się wygranej w takim stylu. “-Jestem zaskoczony wynikiem. Nie spodziewałem się tak łatwego meczu, bo Resovia jest przecież świetnym zespołem. Spodziewaliśmy się trudniejszego spotkania. Ale jestem przekonany, że oni jeszcze udowodnią, że potrafią grać w siatkówkę. “- stwierdził MVP wczorajszego pojedynku, Sam Deroo.” – Zagraliśmy najlepszy mecz w sezonie, zagraliśmy niemal perfekcyjnie.” – ocenił młody zawodnik.

Kevin Tille chciałby powtórzyć sukces z wczorajszego wieczoru ” – Nie spodziewałem się zwycięstwa w takim stylu. Tak to prawda, zagraliśmy bardzo dobrze. Mam nadzieję, że ta sztuka uda nam się w następnym meczu.” 

Natomiast Patryk Czarnowski stwierdza, że jego zespół miał lepsze warunki do przygotowania się do walki o złoto. ” -Przygotowywaliśmy się do tego finału bardzo ciężko. Jesteśmy gotowi na ten finał. Asseco Resovia w nogach ma Kraków. My mieliśmy tę przewagę, że mogliśmy solidnie popracować w ostatnich tygodniach. Czujemy się silnym zespołem – przyznał środkowy.

Jest jeszcze jedna rzecz, z którą wszyscy zawodnicy ZAKSY Kędzierzyn-Koźle się zgadzają. Wiedzą oni, że  dzisiejszy mecz to nowe rozdanie, nowe szansę i po prostu nowy mecz. Asseco Resovia Rzeszów zdaniem kędzierzynian zagra dzisiaj na pewno dużo lepiej. Pokaże się z tej dobrej strony, jaką pokazała na Final Four.

A dlaczego Kędzierzyn-Koźle w tym sezonie miał tak dużą przewagę nad przeciwnikami? ” -Cały czas gramy na równym poziomie. Niektóre kluby mają super mecze, ale i nagłe upadki, a my robimy swoje, na naszym, dobrym poziomie. U nas nie ma takich skoków. Ale mamy do tego dobrze zbudowaną drużynę, uzupełniamy się. “ – ocenił Kevin Tillie.

źródło: plusliga.pl / opracowanie własne

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Patrycja Skalska

Patrycja Skalska

Jestem zwykłą polską nastolatką po uszy zakochaną w sporcie, a przede wszystkim siatkówce. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Uwielbiam pokazywać kibicom mecze moimi oczami. Moim największym sukcesem jest to, iż prowadzę Oficjalny Fan Page Piotra Nowakowskiego na facebooku :) Moje główne motto życiowe brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych"

Dodaj komentarz