Distribuidora De Bicicletas Vega Sa De Cv Iztacalco Narratives Essays Examples The Field John B Keane Summary The Fifth Vial Summary Connaissance De Soi Dissertation Examples

Kacper Piechocki: Na dzień dzisiejszy jest to dla nas porażka

Kacper PiechockiPomimo wyniku 3:1, można powiedzieć, że dla drużyny z Bełchatowa mecz ten był porażką. Skra nie zmierzy się z ZAKSĄ w finale, jak mieli w planie. O ich przegranej z Asseco zadecydował jeden stracony set…

Jak w wypowiedzi pomeczowej zaznacza libero Skry, Kacper Piechocki “Plany były inne” 

Bardzo szkoda, że straciliśmy tego seta, bo wszystko szło ku temu, byśmy zagrali w finale. Dziś nastąpiło takie potknięcie… Widocznie nie zasłużyliśmy sobie na ten finał.

Libero podkreśla, że drużyna wie gdzie popełniła błąd i wyciągnie z tego wnioski.

Nie powinniśmy wypuścić przewagi jaką mieliśmy, było bodajże 10:6 i od tego się zaczęło…

Co do “meczu-porażki” oraz walki o brąz, Piechocki powiedział:

Wiemy, że Skra Bełchatów gra o najwyższe cele i wszędzie, gdzie startujemy, chcemy wygrywać, więc na dzień dzisiejszy jest to dla nas porażka. Gdy ochłoniemy, będziemy musieli zrobić wszystko, by ten brąz zdobyć, bo to też nie będzie łatwe.

źródło: Polsat Sport

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Aleksandra Szecówka

Aleksandra Szecówka

Mieszkam w Rybniku lecz działam jako czynny kibic Jastrzębskiego Węgla. Przyszła fotograf i dziennikarz sportowy. Gracz ze mnie kiepski, za to w kibicowaniu czuję się jak ryba w wodzie. Siatkówką i fotografią upiększam szarą rzeczywistość ;)

Dodaj komentarz