Znamy terminarz XV Memoriału Wagnera

 

Polscy siatkarze, po braku awansu na Final Six Ligi Światowej 2017, swoje najbliższe oficjalne mecze rozegrają dopiero podczas XV Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, który odbędzie się w dniach 11-13 sierpnia w krakowskiej Tauron Arenie. Znamy już dokładny terminarz turnieju!

 

Jak wiadomo, tegoroczna, XV edycja Memoriału Huberta Jerzego Wagnera, będzie miała niezwykle silną obsadę. Wszystkie cztery zespoły, które wystąpią w Krakowie, znajdują się w najlepszej 10 rankingu FIVB, a trzy z nich – Francja, Kanada oraz Rosja – wezmą udział w Final Six Ligi Światowej. Sierpniowy Memoriał będzie więc bez wątpienia gratką na całej rzeszy kibiców. Znany jest już dokładny terminarz turnieju.

Piątek 11 sierpnia

17:30 Kanada – Rosja

20:30 Polska – Francja

Sobota 12 sierpnia

15:00 Polska – Kanada

18:00 Francja – Rosja

Niedziela 13 sierpnia

15:00 Kanada – Francja

18:00 Polska – Rosja

 

Wszystkim, którzy jeszcze nie kupili biletów, a chcieliby zobaczyć w akcji jedne z najlepszych reprezentacji świata, przypominamy, że można je zakupić TU.

 

źródło: fundacjawagnera.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Kinga Kembrowska

Kinga Kembrowska

Na co dzień studiuję prawo i mieszkam w Warszawie, ale gdy tylko mam okazję jeżdżę po całej Polsce (a ostatnio także za granicę) na mecze. Moja miłość do siatkówki za kilka miesięcy osiągnie pełnoletniość - do dziś pamiętam pierwszy obejrzany z tatą mecz. Od kilku lat oglądanie spotkań na żywo jest dla mnie równoznaczne z robieniem zdjęć, bo nie ma nic lepszego od uchwycenia na zdjęciach tych pięknych akcji i emocji zawodników. Pozwala mi to połączyć dwie największe pasje - siatkówkę oraz fotografię. Poza Polakami najbardziej zawsze kibicuję Amerykanom i Kanadyjczykom. W VOLLEYWORLD jestem od samego początku i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Bez tego prawdopodobnie nie przeżyłabym wielu przygód (i mam nadzieję, że wiele jeszcze przede mną) i nie poznałabym wielu niesamowitych osób.

Dodaj komentarz