Znamy termin rozgrywek KMŚ

fivbTegoroczny grafik dla wielu zespołów i reprezentacji jest dość napięty. Kadry narodowe mają przed sobą długi sezon reprezentacyjny, a zaraz po nim najlepsze kluby będą przystępować do walki w ramach Klubowych Mistrzostw Świata.

Jak informuje oficjalna strona Międzynarodowej Federacji Siatkówki (FIVB) tegoroczne Klubowe Mistrzostwa Świata zostaną rozegrane po raz kolejny w brazylijskim Belo Horizonte, tak jak miało to miejsce we wcześniejszych dwóch edycjach.

Rozgrywki zostały zaplanowane na przełomie października i listopada, a dokładniej w dniach 27.10 – 01.11 br. Na dzień dzisiejszy znani są dwaj uczestnicy: brazylijska drużyna Sada Cruzeiro Volei oraz UPCN San Juan Volley z Argentyny.

Źródło: inf. własna / fivb.org

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka Kaźmierska

Agnieszka - korespondentka z Trójmiasta, a wcześniej z ziemi lubuskiej. Zakochana w siatkówce od przeszło ośmiu lat, a od pięciu w szczęśliwym "związku" z fotografią. Gdy nie piszę newsów, spędzam czas na uczelni, poszerzając swoją wiedzę na temat języków niemieckiego i rosyjskiego. Spotkać mnie można również podczas imprez biegowych i sportowych.