Wypowiedzi zawodników po meczu Łuczniczka Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów

Mimo tego, iż Łuczniczka Bydgoszcz poprawiła jakość swojej gry, nie udało jej się urwać nawet seta PGE Skrze Bełchatów. Zobaczcie, co po meczu powiedzieli zawodnicy obu drużyn. 


"Myślę, że mieliśmy okazję urwać seta, a nawet dwa. Mieliśmy już nawet czteropunktowe prowadzenie, które spraciliśmy. Skra ma jedną z najlepszych zagrywek w PlusLidze." – skomentował po spotkaniu Mateusz Czunkiewicz. Dodał on również, że Łuczniczka Bydgoszcz potrafi grać i z meczu na mecz jest coraz lepiej."- Trzeba tylko w nas wierzyć. My w siebie wierzymy, wiemy, że robimy progress. A jesteśmy bardzo niedoświadczonym zespołem, ja na przykład gram pierwszy sezon." – przyznał. 

Natomiast jego kolega z zespołu Bartosz Filipiak zdecydowanie stwierdził, że chce już skasować ten mecz ze swojej pamięci. Mieli szansę wygrać, ale niuanse zadecydowały o tym, iż to gospodarze zeszli z boiska przegrani. "Mimo wszystko jesteśmy szczęśliwi z lepszej gry." – zakończył młody zawodnik. 

Bełchatowianie są zdecydowanie silniejszym zespołem, jednak nie obyło się bez małych kłopotów podczas meczu. "- Był taki moment szczególnie w trzecim secie, gdzie bydgoszczanie wzmocnili zagrywkę i poskutkowało to kilkoma naszymi błędami w przyjęciu. Ale później staralismy się nadrobić to w innnych elementach." – powiedział kapitan Mariusz Wlazły

Doświadczenie bełchatowian zaprocentowało w końcówcach partii, dlatego to oni wyszli zwycięsko z tego pojedynku. 

 

źródło: luczniczkabydgoszcz.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Patrycja Skalska

Patrycja Skalska

Jestem zwykłą polską nastolatką po uszy zakochaną w sporcie, a przede wszystkim siatkówce. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Uwielbiam pokazywać kibicom mecze moimi oczami. Moim największym sukcesem jest to, iż prowadzę Oficjalny Fan Page Piotra Nowakowskiego na facebooku :) Moje główne motto życiowe brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych"

Dodaj komentarz