#WisienkaNaTorcie: Wakacyjnie i mistrzowsko

Siatkówka jest jak wisienka na torcie – trzeba umieć się nią delektować. Dziś o Mistrzach Świata, TRANSFERZE i wakacjach w siatkarskim stylu.

 

Witajcie wakacyjnie!

Już zaczął się lipiec, pogoda bywa różna, dlatego nasi Panowie uciekają w cieplejsze miejsca. 

Fabian Drzyzga z żoną wybrał się do upalnej Grecji, by poleniuchować przed zbliżającym się zgrupowaniem. W lidze greckiej, jak się okazało, spędzi też kolejny sezon, co było najbardziej ukrywanym/ niewiadomym/ niespodziewanym transferem sezonu – niepotrzebne skreślić. W to samo miejsce wybrał się też Bartosz Bednorz, więc panowie mogli troszkę czasu spędzić w swoim towarzystwie.

Na kilka dni nad polskie morze wyruszyła rodzina Buszków, która oddawała się spacerom po molo. W tym samym kierunku wybrał się Andrzej Wrona, nie zabrakło też Wojtka Włodarczyka. Wakacyjne dni są podobno ostatnimi dniami wolności Karola Kłosa, który, jak donoszą wieści ze świata, ma wkrótce wstąpić w związek małżeński ze swoją narzeczoną, Olą. Jak donoszą kolejne wieści, odbyły się już wieczory kawalerski i panieński. 

W dzisiejszej Wisience nie sposób nie wspomnieć o niedzielnych wydarzeniach dnia – nasza reprezentacja U-21 wywalczyła sobie tytuł Mistrzów Świata!!! BRAWO, PANOWIE! Dzielnie walczyli i w pełni sobie na to zasłużyli – takich siatkarzy nam potrzeba! Oby tak dalej. Seniorzy niech patrzą i biorą przykład, bo Mistrzostwa Europy już niedługo.

 

Wisienka

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Wisienka

Wisienka

Siatkówka jest jak wisienka na torcie - trzeba się nią delektować. To właśnie zdanie jest główną maksymą Wisienki, która w swoim cyklu - Wisienka Na Torcie - przedstawia tę uwielbianą przez nas dyscyplinę od nieco luźniejszej strony. Redakcyjna miłośniczka #TeamUSA, kawy ze Starbucksa i śpiewu Maxa Holta.

Dodaj komentarz