#WisienkaNaTorcie: PlayOffy i inne nieszczęścia

Siatkówka jest jak wisienka na torcie – trzeba umieć się nią delektować. Dziś o początkach fazy Play-Off i najważniejszych jej meczach, czyli tych o medale, a także o kolejnym etapie transferowego cyrku.

 

Witajcie!

Pierwsze pytanie od Wisienki – komu kibicujecie w Play-Offach? Bo Wisienka jest dzisiaj, dla odmiany, niczym Szwajcaria i nie opowie się za żadną drużyną, żeby nie było.

Play-Offy jak na razie wypadają smutno. I nie chodzi o to, że przegrywa wisienkowa ulubiona drużyna, a raczej o to, w jakim stylu przegrywają ci, co przegrywają. Bo można przegrać, jeśli się przegrywa z godnością. Ale jak na chwilę obecną to ZAKSA i Skra zrobiły na Jastrzębskim Węglu i Resovii delikatnie mówiąc pogrom i…nie wyglądało to za dobrze. Smutne jest to, że w Play-Offach żal patrzeć na mecze, a ciekawsze od samych spotkań są coraz mocniej narastające transferowe plotki…

Smutne też coraz bardziej staje się to, że odchodzą kolejni siatkarze, nasi ulubieńcy. Wisienka cierpi nad rozstaniem z Gavinem Schmittem, chociaż się go spodziewała. Cieszy chyba tylko to, że w Skrze zostaje Karol Kłos. Wciąż jednak strach ogarnia Wisienkę, co będzie z resztą "wisienkowych najlepsiejszych z najlepszych"? 

Cóż…mimo wiosny i zbliżających się świąt, ciężko odnaleźć w sobie choć odrobinę optymizmu, bo smutny ten koniec sezonu, oj smutny…

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Wisienka

Wisienka

Siatkówka jest jak wisienka na torcie - trzeba się nią delektować. To właśnie zdanie jest główną maksymą Wisienki, która w swoim cyklu - Wisienka Na Torcie - przedstawia tę uwielbianą przez nas dyscyplinę od nieco luźniejszej strony. Redakcyjna miłośniczka #TeamUSA, kawy ze Starbucksa i śpiewu Maxa Holta.

Dodaj komentarz