#VolleyNews: Znamy wszystkich uczestników kolejnego Memoriału Wagnera!

 

Poznaliśmy dziś wszystkich uczestników XVI Memoriału im. Huberta Jerzego Wagnera, który odbędzie się w dniach 24-26 sierpnia 2018 roku.


Memoriał upamiętniający wybitnego trenera reprezentacji Polski przyciąga najlepsze siatkarskie drużyny narodowe. W XVI edycji tego turnieju wezmą udział reprezentacje Polski, Rosji, Francji i Kanady. Oznacza to, że powtórzy się skład drużyn uczestniczących w memoriale z zeszłego roku! To pierwsza taka sytuacja w całej historii rozgrywania imprezy! Uczestnicy zatem będą mieć niebywałą okazję do rewanżu za poprzednią edycję turnieju. 

W poprzednim roku zwyciężyła reprezentacja gospodarzy. Drugie miejsce zajęli Francuzi, trzecie Rosjanie, a czwarte Kanadyjczycy. Dla wszystkich tych zespołów memoriał będzie ostatnim punktem przygotowań przed Mistrzostwami Świata rozgrywanymi we Włoszech i w Bułgarii. Nie znamy wciąż dokładnej lokalizacji imprezy.  

źródło: pzps.pl – opracowanie własne

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julianna Wojtyczka

Julianna Wojtyczka

Świeżo upieczona studentka pedagogiki specjalnej, próbująca się odnaleźć w wielkim mieście, Wrocławiu, jak i w dziennikarskim świecie. Wielka fanka przeróżnych dyscyplin sportowych, a zwłaszcza siatkówki, którą wyjątkowo cenię i kocham.