#VolleyNews: Znamy harmonogram VII Ogólnopolskiego Zlotu Kibiców Skry!

 

Już w następny weekend odbędzie się VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów. Przez dwa dni na wszystkich fanów czekać będzie wiele atrakcji oraz cała żółto-czarna drużyna. Jak przebiegać będzie to wydarzenie?

 

VII Ogólnopolski Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów zaplanowano na 23-24 września. Podczas pierwszego dnia wydarzenia zostanie rozegrany mecz o Superpuchar, w którym do walki o to cenne trofeum staną gospodarze – Skra – oraz ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. To spotkanie odbędzie się w hali Energia, a jego start zaplanowano na godzinę 19:00. Po zakończeniu kibice będą mieli możliwość rozmowy z siatkarzami oraz zdobycia zdjęć i autografów.

Drugi dzień rozpocznie się o godzinie 13:00 w Galerii Olimpia od konferencji prasowej. Następnie Zlot "wróci" ponownie do hali Energia, gdzie odbędą się konkursy, zabawy, występy cheerleaderek. Wtedy też zaprezentuje się Klub Kibica Skry oraz drużyny młodzieżowe. O godzinie 17:00 na scenę wkroczy Sławomir. Po nim zaprezentuje się PGE Skra II Bełchatów – drugoligowy zespół. Tuż po tym nareszcie pojawią się siatkarze plusligowej Skry – będzie to miało miejsce o godzinie 18:30. Po ich prezentacji zaplanowano czas dla kibiców na pamiątkowe zdjęcia i autografy. Około godziny 20:00 VII Zlot Kibiców Skry zakończy się.

 

Zloty Kibiców cieszą się dużą popularnością – co roku przybywa na nie wielu fanów Skry z całego kraju, z pewnością więc i w tym roku frekwencja będzie duża. 

źródło:skra.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Magdalena Solecka

Magdalena Solecka

Studentka, której miłość do siatkówki jest stosunkowo młoda, ale zdecydowanie intensywna. Poza uwielbieniem do siatkówki moją osobowość można opisać w kilku słowach: butoholizm, kawoholizm i książkoholizm.

Dodaj komentarz