#VolleyNews: Włosi niezadowoleni z warunków w wiosce olimpijskiej

ZAYTSEVKolejne głosy, które dochodzą z wioski olimpijskiej w Rio de Janeiro nie są najlepsze. Tym razem opinię o warunkach tam panujących wyraził atakujący reprezentacji Włoch, Ivan Zaytsev.

Do oficjalnego rozpoczęcia Igrzysk Olimpijskich w Brazylii pozostało już tylko kilka dni. Niestety organizatorzy wciąż nie dokończyli wszystkich niezbędnych prac na terenie wioski olimpijskiej. Warunki jakie zastali w tym miejscu włoscy siatkarze budzą w nich rozgoryczenie. Głos w tej sprawie zabrał atakujący, Ivan Zaytsev.

„Szczerze mówiąc pokoje nie są dobre, nie zostały one przygotowane na nasz przyjazd. Brakuje w nich nawet mebli. Próbujemy wspólnie coś organizować. Musieliśmy kupić mopy, aby posprzątać panujący tutaj bałagan. Wioska olimpijska nie jest jeszcze gotowa” – powiedział reprezentant włoskiej drużyny.

Podopieczni Gianlorenzo Blenginiego swoje pierwsze spotkanie na Igrzyskach Olimpijskich w Brazylii rozegrają siódmego sierpnia. Już w inauguracyjnym meczu czeka Włochów nie lada wyzwanie, bowiem zmierzą się oni z mistrzami Europy, Francuzami.

Źródło: rsport.ru / inf. własna

 

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Sikora

Agnieszka Sikora

Zakochana w siatkówce - kibicowanie jest dla mnie jak powietrze, nie potrafię bez tego żyć. Początkująca dziennikarka lubująca się we włoskiej kuchni. Studentka pedagogiki zafascynowana podróżami, marząca o zobaczeniu Hiszpanii i Włoch.

Dodaj komentarz