#VolleyNews: Turniej kwalifikacyjny w Tokio transmitowany w Polsat Sport!

fr_polsatlogo_258398a_1008623Telewizja Polsat kupiła prawa do transmitowania meczów światowego turnieju kwalifikacyjnego do Igrzysk Olimpijskich w Tokio! Oznacza to, że turniej ten nie będzie transmitowany w Telewizji Polskiej, jak to było podczas kwalifikacji w Berlinie.

Wiadomo, że mecze Polaków, które w większości rozgrywane będą około godz. 8.30 czasu polskiego, Polsat pokaże w jednym ze swoich otwartych kanałów. Pozostałe mecze turnieju trafią na anteny Polsatu Sport i Polsatu Sport Extra. Turniej rozpocznie się 28 maja i potrwa do 6 czerwca.

Przypominamy, że awans do Rio de Janeiro wywalczą trzy najlepsze zespoły w tabeli oraz najwyżej klasyfikowany zespół azjatycki. Światowy turniej połączony będzie z azjatyckimi eliminacjami, dlatego właśnie połowę drużyn stanowią zespoły z tej strefy: Japonia, Iran, Chiny i Australia, która w siatkówce rywalizuje z zespołami z Azji.

źródło: dzienniklodzki.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Aleksandra Szecówka

Aleksandra Szecówka

Mieszkam w Rybniku lecz działam jako czynny kibic Jastrzębskiego Węgla. Przyszła fotograf i dziennikarz sportowy. Gracz ze mnie kiepski, za to w kibicowaniu czuję się jak ryba w wodzie. Siatkówką i fotografią upiększam szarą rzeczywistość ;)

Dodaj komentarz