#VolleyNews: Szymon Jakubiszak uzupełnił skład LOTOSU Trefla

LOTOS-Trefl-GdanskMistrz Europy juniorów zasilił szeregi pierwszej drużyny żółto-czarnych.

Szymon Jakubiszak ma 18 lat i mierzy 204 cm. Z klubem z Gdańska związany jest od 5 lat. Reprezentował jego barwy we wszystkich kategoriach młodzieżowych. Młody zawodnik od dłuższego czasu był obserwowany przez trenera Andreę Anastasiego. Już rok temu trenował on z pierwszym zespołem. W tegorocznym okresie przygotowawczym do drużyny dołączył dopiero przed dwoma tygodniami. Zdążył wystąpić w pięciu sparingach, udanie prezentując się zwłaszcza w starciach z JT Thunders Hiroszima czy Onico AZS-em Politechniką Warszawską.

– W naszych grupach młodzieżowych jest wielu interesujących graczy, którym bacznie się przyglądamy. Zdecydowaliśmy, że Szymon Jakubiszak jest gotowy, by dołączyć do pierwszego zespołu. To bardzo utalentowany siatkarz, z którym wiążemy duże nadzieje na przyszłość i nadszedł czas, by dać mu szansę w PlusLidze – mówi Andrea Anastasi

Źródło: sport.trefl.com

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Aleksandra Śnioszek

Aleksandra Śnioszek

Nastolatka do szaleństwa zakochana w siatkówce. Ambitna, uparta, wesoła. Miłośniczka gier komputerowych, dobrych książek i wszystkich polskich siatkarzy ;)

Dodaj komentarz