#VolleyNews: Resovia znalazła zastępcę Perrina!

 

Od jakiegoś czasu wiadomo było, że John Gordon Perrin nie wypełni podpisanego kontraktu i nie zagra w Rzeszowie w sezonie 2017/2018. Spowodowało to duże problemy w klubie, który zmuszony był znaleźć zastępstwo. Dziś potwierdzono nazwisko czwartego przyjmującego rzeszowskiej drużyny.

 

Podczas spotkania z mediami w tym tygodniu prezes Asseco Resovii Rzeszów, Bartosz Górski potwierdził, że klub znalazł już zastępstwo za Perrina. Nie ujawnił jednak nazwiska siatkarza zaznaczając, że gra on obecnie w Mistrzostwach Europy. W związku z tym zaczęły pojawiać się spekulacje odnośnie tego, kim będzie nowy przyjmujący Resovii. Dziś wiadomo, że rację mieli ci, którzy stawiali na Fina, Elvissa Krastinsa

Na stronie Resovii pojawiła się informacja potwierdzająca, że 23-letni reprezentant Finlandii zasili skład rzeszowskiej drużyny w sezonie 2017/2018

Urodzony na Łotwie przyjmujący większość swojej siatkarskiej kariery spędził w fińskim Valepa Sastamala. Następnie, po sześciu sezonach, przeniósł się do Belgii, gdzie reprezentował barwy Volley Precura Antwerpia. Teraz przyszedł czas na Plusligę.

 

 

źródło:assecoresovia.pl/opracowanie własne
fot. yle.fi

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Magdalena Solecka

Magdalena Solecka

Studentka, której miłość do siatkówki jest stosunkowo młoda, ale zdecydowanie intensywna. Poza uwielbieniem do siatkówki moją osobowość można opisać w kilku słowach: butoholizm, kawoholizm i książkoholizm.

Dodaj komentarz