#VolleyNews: Problemy Perugii – Atanasijević musi przejść operację!

atanasijevic (1)Prezydent Sir Safety Perugii, Gino Sirci poinformował, że Aleksandar Atanasijević prawdopodobnie opuści początek sezonu 2016/2017. 

Nie jest dobrze. Aleksandar Atanasijević będzie musiał przejść operację. Serbski atakujący nie zagrał w finałach Ligi Światowej 2016, ponieważ odczuwał ból nogi, a badania wykazały, że uraz jest na tyle poważny, iż wymaga „pójścia pod nóż”.

„Niestety otrzymaliśmy potwierdzenie, że tracimy Atanasijevicia na prawie dwa miesiące. Będzie musiał przejść operację, ponieważ doktor wyjaśnił, że ma coś, co nazywa się „załamanie nerwowe” w kości piszczelowej. Przez kilka ostatnich lat Atanasijević nie miał praktycznie czasu na odpoczynek od siatkówki i oto jest tego rezultat. Interwencja chirurgiczna jest w tym momencie konieczna, żeby siatkarz nie borykał się z problemami w przyszłości” – wyjaśnił Sirci.

Źródło/Fot.:worldofvolley.com

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Magdalena Solecka

Magdalena Solecka

Studentka, której miłość do siatkówki jest stosunkowo młoda, ale zdecydowanie intensywna. Poza uwielbieniem do siatkówki moją osobowość można opisać w kilku słowach: butoholizm, kawoholizm i książkoholizm.

Dodaj komentarz