#VolleyNews: Prezentacja GKS-u w Spodku

GKS Katowice - logo Podopieczni Piotra Gruszki będą mieli okazję zaprezentować się w katowickim Spodku już w najbliższą niedzielę (11 września). Beniaminek PlusLigi pojawi się na boisku przy okazji Meczu Gwiazd.

W ramach specjalnego meczu, który będzie jednocześnie zakończeniem kariery Pawła Zagumnego, rozegrane zostanie jeszcze jedno spotkanie – towarzyski pojedynek GKS-u Katowice i Calzedonii Verona.  Właśnie podczas tego meczu kibice będą mieli okazję po raz pierwszy zobaczyć siatkarzy GieKSy przed ich debiutem w PlusLidze. Z pewnością będzie to widowiskowe spotkanie, ponieważ Calzedonia Verona jest zwycięzcą tegorocznej edycji Challenge Cup. Trenerem włoskiej ekipy jest Andrea Giani, z którym Piotr Gruszka wielokrotnie stawał po przeciwnych stronach siatki.

Mecz rozpocznie się o godzinie 17., a po jego zakończeniu siatkarze GKS-u pozostaną do dyspozycji kibiców. Przy klubowym stanowisku będzie można zdobyć autografy, zrobić sobie zdjęcia z podopiecznymi Piotra Gruszki, a także nabyć gadżety klubu.

O 20. rozpocznie się Mecz Gwiazd, będący oficjalnym pożegnaniem Pawła Zagumnego z reprezentacją.

Żródło: siatkowka.gkskatowice.eu

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Julia Kurlanc

Julia Kurlanc

Studentka filologii włoskiej na Uniwersytecie Warszawskim, która o sporcie, książkach i podróżach może rozmawiać godzinami. Nocny marek, więc pobudka przed 9. jest dla mnie wyzwaniem. No, chyba że mecz jest o 5. rano ;)

Dodaj komentarz