#VOLLEYNEWS: Polacy z kompletem zwycięstw!

33Dzisiejszy dzień był piątym i jednocześnie ostatnim dniem turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Świata U23 w 2017 roku. Polscy siatkarze ponownie pokonali rywali i pochwalić się mogą kompletem zwycięstw.

W dniu dzisiejszym reprezentacja Polski mierzyła się z Turcją. Mimo że już wczoraj, biało-czerwoni zapewnili sobie awans na Mistrzostwa Świata, również dzisiaj na parkiecie dali z siebie wszystko. Mimo, że w tie-break’u przegrywali już 9:12, nie poddali się. Zdobyli 6 punktów pod rząd i ostatecznie pokonali rywali 3:2.

Polska – Turcja 3:2 (25:14, 21:25, 25:20, 22:25, 15:12)

Polska: Jan Firlej, Dominik Depowski, Kamil Semeniuk, Artur Szalpuk, Bartłomiej Mordyl, Marcin Kania, Kacper Piechocki (L) – Kamil Semeniuk, Bartłomiej Lemański, Aleksander Śliwka, Marcin Komenda, Rafał Szymura

źródło: plusliga.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Roksana Jankowska

Roksana Jankowska

Moje życie kręci się wokół sportu. Od lat wierny kibic żużlowy, piłkarski i oczywiście siatkarski. Piszę od zawsze, kocham to, a swoją przyszłość pragnę związać z dziennikarstwem. Lubię podróże - te prawdziwe i te w równoległą, książkową rzeczywistość. Moim marzeniem jest wyjazd do Buenos Aires.

Dodaj komentarz