#VolleyNews: Podsumowanie dnia (14.06)

 

W czwartek sportowym środowiskiem zawładnęły długo wyczekiwane Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Nasze oczy jednak nadal skierowane są na siatkarskie wiadomości. Co nowego przyniósł nam dzisiejszy dzień? Sprawdźmy!

Przystanek Hoffman Estates!

Przed nami czwarty weekend z Siatkarską Ligą Narodów. Podopieczni trenera Heynena tym razem o zwycięstwa zawalczą w Hoffman Estates. Rywalami biało-czerwonych będą: Iran, Stany Zjednoczone oraz Serbia. Przypomnijmy, że nasza reprezentacja zajmuje obecnie pierwsze miejsce w tabeli, a tuż za nią plasują się Brazylijczycy, dalej Francuzi, Amerykanie oraz Rosjanie. Polacy do tej pory ponieśli jedną porażkę – w meczu z Niemcami. Przed nami kolejny emocjonujący weekend, więc nie pozostaje nic innego jak mocno trzymać kciuki za naszą ekipę.

Transferowe newsy

Czwartek przyniósł nam informacje dotyczące tego, kto zostaje w danym zespole. Wiemy, że barw PGE Skry Bełchatów dalej będzie bronił Kacper Piechocki. Libero podpisał z klubem nowy kontrakt, który będzie obowiązywał przez kolejne dwa lata. 22-letni zawodnik związany jest z bełchatowską drużyną od 2014 roku. Swoją umowę postanowił przedłużyć także Mateusz Kowalski. Środkowy występuje w MKS-ie Będzin od 2016 roku. W będzińskim zespole na tej pozycji zobaczymy jeszcze jednego gracza, bowiem już tylko jedno miejsce pozostaje wolne. 

Podsumowanie najnowszych wiadomości transferowych:
Zostają:
Kacper Piechocki (PGE Skra Bełchatów), Mateusz Kowalski (MKS Będzin)

źródło: skra.pl / mksbedzin.pl / informacja własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.