#VolleyNews: Podsumowanie dnia (22.08)

 

Środa dobiega końca. Sprawdźmy więc, jakie siatkarskie nowiny przyniósł nam dzisiejszy dzień. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem.

Trening na basenie

Zespół Jastrzębskiego Węgla postanowił zamienić halę na basen. W ramach przygotowań do nowego sezonu jastrzębianie zawitali na basen. Drużyna raz na jakiś czas będzie odbywać treningi w wodzie, zamiast na hali. Ma to na celu unikanie obciążeń oraz twardych nawierzchni, a w efekcie – niepotrzebnych kontuzji.

ONICO Warszawa z nowym kapitanem!

Jak poinformował klub z Warszawy – nowym kapitanem stołecznej drużyny został rozgrywający Antoine Brizard. 24-letni Francuz od przyszłego sezonu będzie pełnił tę funkcję, zastępując w tej roli Andrzeja Wronę. Decyzją szkoleniowca ONICO Warszawa, Stephane’a Antigi, drugim kapitanem (w przypadku nieobecności francuskiego zawodnika) będzie libero Damian Wojtaszek.

Trening z ONICO Warszawa!

W ramach programu „Lato w mieście z ONICO Warszawa” w najbliższy wtorek (28 sierpnia) na plaży Poniatówka w Warszawie będzie miał miejsce trening wraz z dziesięcioma siatkarzami stołecznego klubu. Najpierw odbędzie się rozgrzewka, a następnie uczestnicy podzielą się na kilka zespołów i rozegrają między sobą mecze.

źródło: onicowarszawa.pl / jastrzebskiwegiel.pl / informacja własna
Fot. Aneta Serafin (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.