#VolleyNews: Podsumowanie dnia (20.06)

 

Jakie wiadomości przyniosła nam środa? Zapraszamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem dzisiejszego dnia.

Przystanek Melbourne!

Odliczanie do kolejnego meczu Polaków trwa. Już za dwa dni biało-czerwoni powalczą o punkty z Argentyną, zaś w kolejnych dniach z Brazylią oraz Australią. Rywalizacje przenoszą się tym razem do australijskiej stolicy – Melbourne.  Z pewnością nie będą to łatwe spotkania, ale na pewno emocji nie będzie brakowało.

Transferowe newsy

W dzisiejszym dniu dowiedzieliśmy się, że Patryk Czyrniański dołączył do pierwszego zespołu Jastrzębskiego Węgla. Zawodnik zdobywał wcześniej doświadczenie w Akademii Talentów Jastrzębskiego Węgla, w której początkowo występował na pozycji środkowego, a następnie atakującego, czy też przyjmującego. W przyszłym sezonie jednak 19-letni siatkarz będzie walczył o punkty dla plusligowej drużyny grając na przyjęciu. Warto również wspomnieć, iż Patryk jest młodzieżowym reprezentantem Polski i ma na swoim koncie występy w biało-czerwonych barwach w rozgrywkach U-19.

Podsumowanie najnowszych wiadomości transferowych:
Przychodzą:
Patryk Czyrniański (Jastrzębski Węgiel, pierwszy zespół)

źródło: jastrzebskiwegiel.pl / informacja własna
Fot. Aleksandra Szecówka (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Rozalia Piątkowska

Rozalia Piątkowska

Moją największą pasją jest siatkówka. Zawsze wiernie kibicuję naszej reprezentacji. Lubię oglądać także sporty zimowe, m.in. łyżwiarstwo szybkie. Uwielbiam aktywnie spędzać czas - jeżdżąc na rolkach, bądź na rowerze. Z redakcją jestem związana od marca 2015 roku.