#VolleyNews: Piotr Nowakowski kontuzjowany

 

Mecz Trefla Gdańsk z MKS-em Będzin zakończył się zwycięstwem gospodarzy bez straty seta. Niestety w trakcie spotkanie kontuzji doznał Piotr Nowakowski. 

Środkowy drużyny z Gdańska zmagał się z kontuzją w poprzednim sezonie i w wywiadach powtarzał, że tak naprawdę cały czas wraca do formy, do której nas przyzywczaił. Kolejna kontuzja nie ułatwia mu tego powrotu. Na szczęście klub, jak i sam zawodnik uspokajają kibiców. Skręcenie kostki nie okazało się poważne, dlatego najprawdopodobniej Nowakowski będzie mógł zagrać w kolejnym meczu PlusLigi.

Środkowy niewątpliwie będzie chciał wyjść na parkiet w następnym spotkaniu, gdyż Trefl Gdańsk zmierzy się z byłym klubem Piotra Nowakowskiego – Asseco Resovią Rzeszów. Takie mecze mają zawsze dodatkowy smaczek.

źródło: informacja własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Patrycja Skalska

Patrycja Skalska

Jestem zwykłą polską nastolatką po uszy zakochaną w sporcie, a przede wszystkim siatkówce. Jedną z moich większych pasji jest fotografia. Uwielbiam pokazywać kibicom mecze moimi oczami. Moim największym sukcesem jest to, iż prowadzę Oficjalny Fan Page Piotra Nowakowskiego na facebooku :) Moje główne motto życiowe brzmi "nie ma rzeczy niemożliwych"