#VolleyNews: Paweł Zagumny zostaje w Warszawie!

lepszy GumaPaweł Zagumny zostaje w AZS Politechnice Warszawskiej. Mistrz świata i zarząd klubu postanowili kontynuować współpracę w sezonie 2016/2017.

Rozgrywający to mózg zespołu, właśnie od niego rozpoczęliśmy więc budowę składu na sezon 2016/2017.  Bardzo chcieliśmy zatrzymać Pawła Zagumnego. Dziś możemy ogłosić, że nam się to udało. Paweł zostaje w Warszawie –powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS-u Politechniki Warszawskiej SA.

Zagumny do Politechniki trafił z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle, z którą rozstał się w maju 2015 roku.

Jesteśmy zadowoleni z postawy Pawła w zakończonych niedawno ligowych rozgrywkach. Był nie tylko rozgrywającym, ale i kapitanem oraz dobrym duchem zespołu. Jestem pewna, że w sezonie 2016/2017 Paweł Zagumny znów będzie błyszczał. Przecież on jest jak wino – im starszy, tym lepszy- stwierdziła prezes Dolecka.

Zarząd AZS Politechniki Warszawskiej pracuje obecnie nad kolejnymi kontraktami z siatkarzami. W stołecznej drużynie – oprócz Pawła Zagumnego – na pewno występować będą Jan Firlej i Maciej Olenderek.

źródło: azspw.com

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Joanna Kosińska

Joanna Kosińska

Studentka administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim, której największą pasją jest sport. Miłością do siatkówki zarażona przez tatę, który jakieś 15 lat temu ulubione dobranocki w telewizji przełączał na plusligowe spotkania ;)

Dodaj komentarz