#VolleyNews: Ostatni transfer w bielskiej ekipie, BBTS zamyka skład!

vemicNa kilka dni przed startem sezonu zespół z południa Polski zakontraktował ostatniego zawodnika, jest nim 29-letni Milos Vemić. 

Serbski przyjmujący na plusligowe parkiety trafił z rodzimej ligi, w której w ostatnim sezonie reprezentował barwy klubu Vojvodina Novi Sad. Jest on wychowankiem tej drużyny, jednak w swojej dotychczasowej karierze grał także w zespołach takich jak VfB Friedrichshafen (Niemcy), Maliye Milli Piyango (Turcja), Al-Ahli Club Dubai (Zjednoczone Emiraty Arabskie) czy Tourcoing Lille (Francja).

Mamy młody zespół, ale są to wartościowi gracze. Wszyscy są pozytywnie nastawieni, dzięki czemu atmosfera jest dobra. Myślę, że każdy z nas może dokonać progresu w swojej grze, co przełoży się na końcowy wynik. Jeśli zdrowie będzie nam dopisywać jesteśmy w stanie zadowolić swoją grą kibiców. Dam z siebie wszystko, żeby tego dokonać – mówi popularny Vema, który w bielskiej ekipie będzie grał z numerem 11.

źródło/fot: bbtsbielsko.pl

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Joanna Kosińska

Joanna Kosińska

Studentka administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim, której największą pasją jest sport. Miłością do siatkówki zarażona przez tatę, który jakieś 15 lat temu ulubione dobranocki w telewizji przełączał na plusligowe spotkania ;)

Dodaj komentarz