#VolleyNews: Mocna obsada III Memoriału im. Jana Rutyńskiego

 

Tradycją okresu przygotowawczego do kolejnego sezonu jest rozgrywanie meczów sparingowych pomiędzy drużynami PlusLigi. Coraz częściej rozgrywki takie odbywają się w ramach memoriałów poświęconych osobom związanym ze światem siatkarskim. Jednym z nich jest Memoriał im. Jana Rutyńskiego.

Memoriał im. Jana Rutyńskiego rozgrywany jest od 2015 roku, zatem w tym roku odbędzie się po raz trzeci. Dwudniowy turniej, organizowany przez Cuprum Lubin odbędzie się w dniach 7-8 września w hali RCS w Lubinie. W tym roku na lubińskim parkiecie będziemy mogli obejrzeć zmagania gospodarzy z Espadonem Szczecin, PGE Skrą Bełchatów oraz Cerrad Czarnymi Radom.

Pierwszego dnia turnieju (7 września) odbędą się mecze półfinałowe:

godz. 16.30PGE Skra Bełchatów Cerrad Czarni Radom

godz. 19.00Cuprum LubinEspadon Szczecin

Drugiego dnia natomiast będziemy mogli śledzić zmagania w decydujących spotkaniach – meczu o 3. miejsce oraz finale:

godz. 16.30MECZ O III MIEJSCE

godz. 19.00FINAŁ

Wstęp dla kibiców na turniej jest bezpłatny, jednak ilość miejsc jest mocno ograniczona, a wynosi tylko 300.

 

źródło: ks.cuprum.pl / fot. Anna Skowrońska

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Kinga Kembrowska

Kinga Kembrowska

Na co dzień studiuję prawo i mieszkam w Warszawie, ale gdy tylko mam okazję jeżdżę po całej Polsce (a ostatnio także za granicę) na mecze. Moja miłość do siatkówki za kilka miesięcy osiągnie pełnoletniość - do dziś pamiętam pierwszy obejrzany z tatą mecz. Od kilku lat oglądanie spotkań na żywo jest dla mnie równoznaczne z robieniem zdjęć, bo nie ma nic lepszego od uchwycenia na zdjęciach tych pięknych akcji i emocji zawodników. Pozwala mi to połączyć dwie największe pasje - siatkówkę oraz fotografię. Poza Polakami najbardziej zawsze kibicuję Amerykanom i Kanadyjczykom. W VOLLEYWORLD jestem od samego początku i była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Bez tego prawdopodobnie nie przeżyłabym wielu przygód (i mam nadzieję, że wiele jeszcze przede mną) i nie poznałabym wielu niesamowitych osób.

Dodaj komentarz