#VolleyNews: Matthew Anderson nie pojawi się w Katowicach

andersonJuż w piątek oraz niedzielę w Gdynii i Katowicach odbędą się mecze gwiazd. Spotkania, w których weźmie udział wielu zagranicznych i polskich zawodników, będą jednocześnie pożegnaniem Pawła Zagumnego z karierą reprezentacyjną. Jedną z głównych gwiazd, które pojawią się w Katowicach, miał być Matthew Anderson. Siatkarz nie weźmie jednak udziału w tym wydarzeniu.

W niedzielę w katowickim Spodku pojawią się zawodnicy znani na całym świecie. Rozegrają oni między sobą mecz, który zwieńczy karierę Pawła Zagumnego w biało-czerwonych barwach. Po przeciwnych stronach siatki stanie drużyna gwiazd światowej siatkówki, którą poprowadzi Władimir Alekno oraz zespół gwiazd polskiej siatkówki, którą pokieruje z kolei Raul Lozano i Ireneusz Mazur. Jednym z najbardziej wyczekiwanych przez kibiców graczy, był przyjmujący Matthew Anderson. Jak podaje jednak oficjalna strona Zenitu Kazań, Amerykanin nie wystąpi 11 września w Spodku. Siatkarzami reprezentującymi najlepszy rosyjski klub, będą Wilfredo Leon i Teodor Salparow.

Do meczów gwiazd pozostało już tylko końcowe odliczanie, a podczas tego wydarzenia w Gdynii kibicom zaprezentują się tacy zawodnicy jak Giba, Andrea Anastasi, Nicola Grbic czy Stephane Antiga. Natomiast w niedzielę fani na trybunach katowickiego Spodka będą mogli dopingować Dimitrija MuserskijegoErvina Ngapetha czy Wilfredo Leona. Na pożegnaniu polskiego rozgrywającego nie zabraknie także polskich gwiazd. Zagrają m.in. Mariusz Wlazły, Bartosz Kurek, Krzysztof Ignaczak i Łukasz Żygadło.

Źródło: zenit-kazan.com / inf. własna

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Agnieszka Sikora

Agnieszka Sikora

Zakochana w siatkówce - kibicowanie jest dla mnie jak powietrze, nie potrafię bez tego żyć. Początkująca dziennikarka lubująca się we włoskiej kuchni. Studentka pedagogiki zafascynowana podróżami, marząca o zobaczeniu Hiszpanii i Włoch.

Dodaj komentarz