#VolleyNews: Lemański na dłużej w Rzeszowie!

 

Środkowy reprezentacji Polski i Asseco Resovii Rzeszów, Bartłomiej Lemański, podjął decyzję o przedłużeniu współpracy z klubem.

 

Bartłomiej Lemański to młody środkowy, który dzięki swoim umiejętnościom i wzrostowi przebojem wdarł się najpierw do siatkarskiej ekstraklasy, a następnie do kadry. Z roku na rok staje się coraz lepszy, więc na utratę takiego zawodnika nie można sobie pozwolić.

Na szczęście do tego samego wniosku doszedł rzeszowski klub, który zaczął działać, chcąc zapewnić sobie dalszą obecność środkowego w drużynie. Dziś otrzymaliśmy informację, że dwudziestojednoletni siatkarz przedłużył kontrakt z Asseco Resovią Rzeszów do 2020 roku. Zarówno zawodnik, jak i klub nie ukrywają radości z takiego obrotu sprawy. 

Lemański to drugi zawodnik, który zdecydował się na tak długi kontrakt w Rzeszowie. Przed nim kilkuletnią umowę podpisał również Mateusz Masłowski. Tym samym Resovia konsewentnie trzyma się planu stworzenia drużyny złożonej z młodych polskich zawodników.

Podopiecznych trenera Roberto Serniottiego jutro czeka ważny sprawdzian, rozegrają bowiem spotkanie z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Mecz ten z pewnością da odpowiedź na pytanie, jakimi siłami dysponuje Włoch i jakie są szanse rzeszowian w sezonie 2017/2018.

źródło: assecoresovia.pl / fot. Anna Skowrońska (VOLLEYWORLD)

Komentarze
No votes yet.
Please wait...
Magdalena Solecka

Magdalena Solecka

Studentka, której miłość do siatkówki jest stosunkowo młoda, ale zdecydowanie intensywna. Poza uwielbieniem do siatkówki moją osobowość można opisać w kilku słowach: butoholizm, kawoholizm i książkoholizm.

Dodaj komentarz